asimetric kullanıcısının son içeriği

1. asimetric

Yardım Xiaomi 13 Ultra WhatsApp Görüntülü Sohbet

ben custom EUrom kullanıyorum hyperos dev betadayim, önceki romum yine eurom stabil miui 14tü sorun yine vardı. custom romdan kaynaklı diye düşünüyordum ama orijinal romlarda da var sanırım sorun.
  2. asimetric

HyperOS Xiaomi 13 Taiwan HyperOS Rom ve TWRP Yükleme

eurom kullanıyorum hyperos dev sürümü. stabil orijinal roma döneceğim ama global mi eea mı taiwan mı karar veremedim. deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
  3. asimetric

Yardım Xiaomi 13 Ultra WhatsApp Görüntülü Sohbet

benim telefon düz 13 bende de aynı problem var. ön kamerada fps düşük ama arka kamera çok iyi
  4. asimetric

Gcam Xiaomi 13 (fuxi) Google Camera (Gcam) Tüm lensler aktif

ben buradaki sürümü kullanıyorum. ufak tefek hatalar var ama iş görüyor.
  5. asimetric

Soru 13 (fuxi) WhatsApp vidyo görüşmede ön kamera düşük fps sorunu

Başlıkta belirttiğim sorunu yaşayan var mı? Arka kamerada sorun yok ön kamerada problem yaşıyorum. Arka kamerayı açtığımda çok daha akıcı görüşmelerde.
  6. asimetric

Rehber Xiaomi 13 (Fuxi) KernelSU ile Root Yetkisi Alma

Android 14 tabanlı en güncel global ya da eea rom kernelini kernelsu destekliyor mu?
  7. asimetric

Mod Xiaomi 13 Fuxi Android 14 destekli TWRP

teşekkürler. tek tık kuruluma müsait mi?
  8. asimetric

Yardım fuxi android 14 root atma problemi

android 14 için twrp çıkmış. hadi gözümüz aydın. https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/fuxi/
  9. asimetric

Rom Mi 11 ultra Elite rom

selam romu mayıstan beri kullanıyor musunuz? tavsiye eder misiniz?
  10. asimetric

hocam hyperos için de aynı performansı bekliyorum :))) şuan eu romdayım. stable sürümdeydim epey buglar oluştu weekly rom'a geçtim fakat yine içime sinmedi. global 14'e mi geçsem hyperos'u mu beklesem emin olamadım. çaban için teşekkürler
  11. asimetric

İpucu Xiaomi.eu Kullanan Pek Çok Cihazı Etkileyen Ses, Video ve Kamera Sorunu

bende daha garip bir problem var. dosyaları silmeme rağmen galerideki tüm vidyolar 1970 tarihli var 0 saniye görünüyor.
  12. asimetric

çözüm üretebildiniz mi?
  13. asimetric

Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

evet hocam ücretli bir uygulama. apk olarak internette mevcut ama telefonunuza zarar verebilir o riske giremem...
  14. asimetric

fuxi cihazında card emulator pro (root) programını kullanabilen var mı? cihazını rootlayan arkadaşlar deneyebilir mi acaba? her şey iyi görünüyor ama kapı kartımı emule edemiyorum.
  15. asimetric

ben de bu kervana katıldım. global model aldım. 12/256. Bootloader kilidini açmak için başvuru yapıp kutusuna kaldırdım. haftaya bugün eu rom stable + magisk root ile kullanmaya başlarım. 5 yıllık mix 2 maceramdan sonra xiaomi 13 ile devam...
Üst Alt