asgtr kullanıcısının son içeriği

1. asgtr

MIUI 13 Redmi Note 9 Pro (joyeuse – Endonezya Kararlı V13.0.4.0.SJZIDXM

Rom stabil hale gelsin o zaman yaparım artık bunu. Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. asgtr

Mecburen Orangefox flashlanıyor. Sorun bu değil işte. Orangefox flashlansa dahi kalkıyor. Araştırdığımda benzer sorunlar yaşayanlar var. Android 11 kullanan romlarda bu sorun yok. A12 romlarda sorun oluşuyor. Çok acayip. Orangefox a girdiğimde sdcard verileri şifresi de çözülmüyor. Düzeltirler...
  3. asgtr

Rom çok akıcı çalışıyor ama bir sorun var. Orangefox yüklediğimde geçici olarak yükleniyor. İlginç bir şekilde bir daha yeniden başlatıp recovery ekranına girmeye çalıştığımda orangefox gitmiş oluyor. Ses arttırma + güç ile kendi recovery kısmına giriyor. Böyle bir sorunu ilk defa gördüm...
  4. asgtr

Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) Mıuı 12.5 Stable EU 12.5.2.0 RJZMIXM İndirme Bağlantıları

System bölümünü yanlışlıkla silmesinler diye genelde göstermiyorlar. Yükleme zamanında system.img uzantılı dosyayı zaten o bölüme(partition) kendisi yazıyor ve eski sistem dosyaları komple siliniyor. Data kısmı bizim kullandığımız kısım. Cache ve dalvik Android'in kullandığı, system ise...
  5. asgtr

MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı Android 11 V12.5.1.0.RJZIDXM İndirme Bağlantıları

Bu son Android telefonum. Sonraki iPhone olacak. Galaxy S2 den bu yana bu telefon ile birlikte 4 android telefon kullandım ve yordu artık. Amele gibi uğraşıyoruz. Google apps closed source(kapalı kod) bu Çinliler ayrı kapalı. Bir şey konuşuyoruz bütün uygulamaların mikrofon erişimi kapalı sadece...
  6. asgtr

MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı Android 11 V12.5.1.0.RJZIDXM İndirme Bağlantıları

Benim tr romluydu, Xiaomi tr magazadan almıştım. Şansına kilitlemişim. [emoji16] Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. asgtr

Sim kart değişince vowifi direkt kapanmış. Volte etkinleştirmesi yaptım Turkcell üzerinden. 10 dj içinde geldi. Kodu araştırmıştım ve denemiştim olmadı. İnternette bir arkadaş mesaj atın kendisi etkinleşiyor diye. 2222 ye HDSES yazıp gönderince açıldı. Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk...
  8. asgtr

Aynen öyle, 11 de yapmıyordu. Şuan karanlık modda ama klavye sanki çok parlak. Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. asgtr

Eu rom direkt çalışıyordu. İlk defa duydum modemden port açma olayını. Amacı dışında duruyor bu port işi. GSM şebekesini kullanmadan( en azından destekleyen model telefonda) ağ üzerinden arama yaptırmayı sağlıyor. Her modeme port açmak mantıksız gibi geliyor. Bir kurcalayayım telefonu. Sizde...
  10. asgtr

Eea (Avrupa) eu ise Xiaomi.eu nun romu. İnsanlar karıştırıyor eu rom yazınca. Biri orijinal, biri modifiye ama orjinale yakın rom. Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. asgtr

Netflix, banka uygulamaları(çoğu çalışıyor ama pürüz çıkartabiliyor) nfc kullanıp dijital imza üreten uygulamalar çalışmıyor ya da tam randıman vermiyor. Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. asgtr

Eea hiç kurmadım. Eu rom kurdum. Eu romdan çok daha stabil ve hızlı. Ben çift hat kullanıyorum. İkisi De şirket hattı. Şarj gayet iyi. Hala ilk günkü gibi. Tepki süresi çok hoşuma gitti. Aldığından beri ilk defa bu kadar sevdim uygulamayı. Arama kaydı çalışıyor, wifi 2.4 ve 5 GHz sorunsuz...
  13. asgtr

Yardım Redmi Note 9 pro (Joyeuse) EU ROM YENİ SÜRÜM HK.

Ben de sıkıldım o romdan. Endonezya rom şuan için çok akıcı ve gayet stabil durumda. Fastboot ile bl kiliti aktifleştirip kurdum. Android 11 gayet kasılmadan tıkır tıkır çalışıyor şuan. Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. asgtr

Global kullanmadım hiç, eu rom ve tr rom kullandım. Bu rom şu ana kadar hepsinden daha hızlı ve tutarlı çalışıyor. 2 gündür gayet güzel geçiyor. Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. asgtr

Kusura bakma eski alışkanlık, bootloader kilidi. Dün yükledim bu romu. Direkt fastboot ile bl kilidini aktifleştirdim. Eu Roma göre dağlar kadar hız farkı var. Cidden çok iyi olmuş bu rom. Sertifika sorunu falan hiç bir sorun görünmüyor. Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt