Asdffsolider kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım İnfinix note 11s dokunmatik problemi

Bu durumun sadece telefonun kenar bölgelerinde olmasına normaldir diyebilir miyiz Ve yeniden başlatınca kısa süreliğine sorun kalkıyor
  2. A

Çok saolun hocam şöyle birşey de var bendeki durum geç algilama değilde hızlıca basınca algılamıyor biraz yavaş basınca algılıyor ve sadece kenarlarda oluyor bence donanımsal olsaydı hiç algilamazdi
  3. A

Peki bu sorun ilerde daha da büyür mü Telefonu elden çıkarmalı mıyım
  4. A

Genel olarak ben beğendim 5000mah batarya 33wat hızlı şarj 120 Hz ekran HELİO G96 işlemci 8 ram Pes pubg ve call of duty oynadım bir gün boyunca 60 FPS aldım hep hiç kasma yaşamadım bataryada genel olarak bana 2 gün gidiyor normal kullanımda Arka kamerası idare eder ama on kamerasından...
  5. A

Telefonu 4 gün önce aldım ama şöyle bir durumla karşılaştım Öncelikle klavyeden yazı yazarken sağ ve sol tarafta kalan tuşlara bastığımda gayet normal çalışıyor ama ard arda hızlıca basınca algılamıyor tekrardan normal basınca algılıyor Aynı durum YouTube da da söz konusu ekranın en kenar...
  6. A

Alış Amazfit verge alınır

Hocam başka aldım ya ama alsaydım 400 max 430 verirdim
  7. A

Yardım Gümrük mallari

Sakın ha! Asla satın alma! Demedi deme
  8. A

Alış Amazfit verge alınır

Temiz amazfit verge almak istiyorum garanti vs önemli değil ekran kasa temiz olsun yeter ondan dolayı uygun fiyatlı arıyorum Gaziantepteyim Gaziantep dışındaki satıcıda iletişime geçebilir kargo ile halledilir
  9. A

Alış Akıllı saat alınır

Seçtiğim saatleri bir listeye yazdım ilk sıraya sizinkini yazacağım gardrops dolap gibi uygulamalar daha güvenli olur diye düşünüyorum
  10. A

Alış Akıllı saat alınır

Fiyat nedir? Gaziantepte misiniz birde
  11. A

Alış Akıllı saat alınır

Amazfit ilk tercihim kabul edemeyeceğim
  12. A

Alış Akıllı saat alınır

350 tl ye buldum Gaziantepte ama 2016 model olması beni düşündürdü Daha önce verge kullandım baya güzeldi keşke satmasaydım Yine de fiyatı söyleyin onuda listeme ekleyeyim
  13. A

Alış Akıllı saat alınır

Watch gt nin fiyatı nedir
  14. A

Alış Akıllı saat alınır

Akıllı saat almak istiyorum şuan Samsung fit 2 ve mi band 5 kullanıyorum amazfit serisi veya başka markalar da olabilir
  15. A

Yardım Amazfit verge'ye watch droid kurmak

Alexa yı kurdum ama watch droidi yapmadım
Üst Alt