asdetu kullanıcısının son içeriği

1. asdetu

Rom [Mi A2 Lite] Port Xiaomi Eu Miui 11 Stabil Rom 11.0.4

https://xiaomidevices.tr.gg/TWRP-VE-MIUI-ROM-KURULUMU.htm
  2. asdetu

denemedim ama yapanlar birkaç önemli sorun olduğunu söyledi. bu yüzden vazgeçtim. şimdilik beklemeliyiz 1600465912 soruyu tam olarak anlamadım ama anladığım kadar cevaplayayım. miui 11'de modem veya wifi sorunu yok. Android one'de iken bir çok sorun vardı. bunların içinde modeme bağlanma sorunu...
  3. asdetu

Yardım Mi A2 Lite Google Fotoğraflar Sorunu

Selam dostlar, telefonu aldığımdan bu yana bir çok sorunla karşılaştım. Uygulamaların arkaplanda kpatmasından tutun da galeri sorununa kadar. "ablo" diye bir uygulama kullanırken fark ettim. Fotoğraf seçimi yapmıyordu. Bunun Çin bir uygulama yok diyordu. Daha sonra Google fotoğraflar...
  4. asdetu

Soru Mi A2 Lite Oyun İçin Rom

En de yerimi aldım bekliyorum önerileri
  5. asdetu

Yardım Uygulama yeniden başlıyor

Bence sen araştırmadan yazmışsın. Ben de aynı senin gibi yaptım ve böyle bir cevap aldım. Sen bu sorunu yenifarkediyorsun ama benim için çile oldu. Dediğin yöntem birkaç günlük götürüyor. Sonra eskisi gibi oluyor. Değişen bir şey olmuyor. Kalıcı bir çözüm şu ana kadar bulunmadı. Microsoft...
  6. asdetu

Yardım Uygulama yeniden başlıyor

Hangi romu öneriyorsunuz. Pixel experience nasıl, işe yarar mı. Hem gcam da çalıştırabilir.
  7. asdetu

Yardım Arka Planda Uygulama Kapanması

Özür dilerim, yöntemi dün uyguladım ve bugüne kadar iyiydi. Şuan dediğiniz gibi aynı sıkıntılar devam ediyor. Yine de bir günlük te olsa kendimi çok iyi hissetmeme sebep oldu :)
  8. asdetu

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Alıntıdır. 1- ayarlar 2- uygulamalar ve bildirimler 3- gelişmiş 4- özel uygulama erişimi 5- pil optimizasyonu 6- tüm uygulamalar 7- sorunlu uygulamayı bul üstüne tıkla ve OPTİMİZE ETME seçeneğini tikla 8- telefonu yeniden başlat Ve sorun çözülür.
  9. asdetu

Bu sorunu alabilen oldu mu? Ben de çok sıkıntı yaşıyorum. YouTube sorun değil. Vanced kullanıyorum. Ama banka sms onayı, oyunu arkaplanda atıp tekrar girmeden ve diğer uygulamalarda çok sıkıntı var. Böyle olmaz.
  10. asdetu

Miui 12 de gelir mi a2 Lite için. Yoksa bunu yüklemelimiyim.
  11. asdetu

Soru A2 lite hala 2. android 10 güncellesi gelmedi

Bana da gelmedi. Çok saçma bir durum. Hadi aşama aşama herkese dağıtırsın onu anlarım da bu ne şimdi
  12. asdetu

Rom Mi A2 Lite - Global Kararlı Rrom V10.0.20.0.PDLMIXM İndirme Bağlantıları

Geldi diyorsunuz da bana niye gelmedi ki, aynı telefonu kullamıyoruz hepimiz
  13. asdetu

Soru Mi a2 Lite Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Kesin geleceği söylendi. Birkaç haftaya güncellemeyi alırız
  14. asdetu

Soru konuşma sırasında gelen arama

Tercih edilen Ağ Türünü 4.5G'den 3G'ye çekince sorun düzeliyor. Tek bildiğim çözüm bu.
Üst Alt