AsaiOmer kullanıcısının son içeriği

1. AsaiOmer

Soru Garantisiz (ya da ithalatçı garantili) Redmi note 8 pro alınir mi?

Önerir misiniz? Önceki mesajda tavsiye ettiniz ama, ekranı uzun ömürlü gibi duruyor mu? Çünkü telefonun yarı fiyatı kadar ekran maliyeti var. Şunu diyeyim, ekrana bakabildigim kadar özenle bakacağım, süratle oyun oynayıp telefonu mangal yapan biri değilim, ama alırsam belki en fazla 2 el...
  2. AsaiOmer

2.5 imkansiz, 2k zorlayabilecegim bile zor, 9t istiyorum açıkçası, ama altta yazılan yorum da haklı buldum, mekanizma sorun çıkarırsa kötü olabilir, ve amoled panel fiyatlarını araştırdım, el yakıyor, sanırım tercih note 8 pro olacak, inşallah hayırlı olur benim için . Cevaplarınız için teşekkürler
  3. AsaiOmer

Peki 1900 e mi9t tavsiye eder misiniz? Kamerasini ekranını vs. daha çok beğendim, onda sıkıntı çıktığı zaman dediğiniz yöntemle mi devam etmem lazim? Ve aldığım zaman en az 3 4 sene kullanmak her insanın isteğidir tabiiki de, mümkün müdür? Telefona karşı hassasimdir, dusurme darbe vs dikkat...
  4. AsaiOmer

Cevaplayanlara çok teşekkür ediyorum :) En çok kafama ghost screen olayı takıldı, eğer olursa ne yapacağım? Başka kişilerden de yorum alsam mutlu olacağım
  5. AsaiOmer

Arkadaşlar merhaba, yeni telefon almak istiyorum, aklıma redmi note 8 serisi geldi. Note 8 1750 civarı distribütör garantili, baktım ama niye ise pek tatmin etmedi, pro'sunu 1800 civarı buldum, ama arkadaşlar, Kadıköy'de "bilmemne iletişim" bayiisi satıyor, adamlar eğer cihaz sorunlu çıkarsa...
Üst Alt