Asaf04 kullanıcısının son içeriği

1. Asaf04

Yardım Mi A1 Açılmıyor (LUTFEN YARDIM)

Ses kısma ve güce basılı tut usb takılı iken aygıt yönetcisi görüyor mu kontrol et
  2. Asaf04

Yardım Mi 9 se güncel sürümlerle ile ilgili yardım / çözüldü

Hocam boot kildiniz açık zaten Mi Flash ile temiz bir şekilde tgz uzantılı EEA veya Global romu kurun keyfinize bakın
  3. Asaf04

Yardım igo navigasyon

Hemde nasıl 1 GB küsur Türkiye haritası var online olarak da bir çok artısı var ofline olarak da...
  4. Asaf04

Yardım igo navigasyon

Here We Go (Nokia Haritalar) adamdır gerisi palavra
  5. Asaf04

Yardım CİHAZ İSİNİYOR HATASİ

Hocam geç gördüm kusura bakmayın USB 2.0 portu varsa PC de öyle deneyin 3.0 da bazen okumuyo
  6. Asaf04

Soru Mi 9 Se CPU sıcaklığı

CPU-Z ile bakın bide batarya ısısı o kadar olmaz ama işlemci ısısı azıcık yükte bile 48-49 derece şuan.
  7. Asaf04

Yardım CİHAZ İSİNİYOR HATASİ

Hocam kusura bakmayın ama arkadaş çözüm aramış bide keşke çözüm gösterseydiniz. mecof hocam galiba termal dosyaları bozulmuş olabilir ısıyı yanlış gösteriyor belki hata verdiği zaman elle hissediyor musunuz ısıyı hissetmiyorsanız fastboot üzerinden temiz yükleme yapın (clean all)...
  8. Asaf04

Soru Amazfit uygulamasına gelen son güncelleme

Bende sıkıntı yoktu bugün de 3.0 dan 3.1 e güncellendi deneyin bi tekrar
  9. Asaf04

Anket Amazfit Pace Hala Alınır Mı?

Her türlü Amazfit Pace
  10. Asaf04

Soru Amazfit uygulamasına gelen son güncelleme

Uygulamayı baştan sil kur saati elleme bağlanır ben öyle yaptım
  11. Asaf04

Diğer Xiaomi'den şikayetçiyim!..

Hadi Miui anlarım da Android One olan bir cihazın yavaşlaması gibi bişey söz konusu olamaz Fabrika ayarlarına alın ve yüklediğiniz uygulamaları gözden geçirin Redmi Note 7 48mp sensör ama orta seviye sonuçta Mi9 da 48mp ile aynı değil
  12. Asaf04

Yardım Miui 10'dan 9'a OTA ile geçmek

Huawei de var dediğiniz özellik ama başka hiçbir cihaz veya model veya işletim sisteminde PC olmadan sürüm düşürme yok
  13. Asaf04

Çözüldü RN7 Heating (Isınma)

Pubg de ısınmayan cihaz yok normaldir
  14. Asaf04

Çözüldü Mi A2 Lite Güncelleme Yapamıyorum

Gcam kurduktan sonra bootloader kapatın ki cihaz güncelleme yapabilsin. veriler gitmesin diye de çok basit yöntem var forumda aratın bulursunuz benim konuyu
Üst Alt