artyom25 kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru 12T Pro global versiyon HyperOs

Estağfurullah hocam. Sağolun ilginiz için. Estağfurullah hocam. İlginize teşekkür ederim.
  2. A

Cevabınız için teşekkür ederim. Hocam cihaz 2. El malesef o yüzden işlemi yapan kişiye erişme şansım yok. Ayrıca telefonun BL kilidi de kapalı bu durum önemli mi hocam?
  3. A

Arkadaşlar merhaba 12T Pro direnç işlemi yapılmış şuan 14.0.5 (TLFMIXM) yüklü. Hyperos güncellemesi geldi. Bunu yüklersem herhangi bir sorun olur mu, veri kaybı imei silinmesi vs.
  4. A

Yardım Redmi Note 11E Yarı İngilizce Yarı Türkçe

Hocam bende de yarı İngilizce yarı Türkçe Çin romu yüklü. Bende ayrıca wifi çok zayıf çekiyor. Sizde de öyle mi? 1685031271 Hocam romu hangi yolla yüklemek gerekiyor. Fastboot mu recovery mi? Ben de henüz repair yaptırmadım ama ileride yaptırmam gerekecek?
  5. A

Mod Universal SafetyNet Fix v2.4.0 - Güncel

Teşekkür ederim hocam.
  6. A

Mod Universal SafetyNet Fix v2.4.0 - Güncel

Ben telefondan root işlemini kaldırdım magisk'i de sildim ama safetynet geçemiyorum. Telefon rootlu iken bankacılık uygulamalarında root uyarısı verirdi şimdi o uyarıları görmüyorum ama safetynet "CTS profile match= fail" hatası veriyor. Dolayısıyla Netflix uygulamasını kuramıyorum.
  7. A

Yardım Root Yetkisi

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim hocam. Ben iyisi dediğiniz gibi bir telefoncuya yaptırayım. Telefonu farklı bir şehirden almıştım.
  8. A

Yardım Root Yetkisi

Hocam şuan yarım kurulu olan magisk'i kaldırsam sorun çözülür mü? Kaldırma durumunda da sorun yaşama durumum olabilir mi?
  9. A

Yardım Root Yetkisi

Hocam telefoncudan aldığımda böyleydi. Dediğim gibi TWRP ve Magisk kurulu görünüyor.
  10. A

Yardım Root Yetkisi

Hocam bende de 12.5.6.0 (RKQMIXM) sürümü yüklü ve cihaz root lu şuanda. TWRP de kurulu. Bankacılık vs uygulamaları girince root uyarısı alıyorum. Ayarlar>uygulamalar listesine bakınca Magisk 1.0 sürümü kurulu görünüyor. Menüdeki magisk simgesine basınca uygulama açılır gibi olup kapanıyor. Root...
  11. A

Mod Mi 11 Lite(Courbet) Modem Dosyaları

Ben de denedim kamera düzeldi şimdi. Yapandan Allah razı olsun.
  12. A

Mod Mi 11 Lite(Courbet) Modem Dosyaları

Hocam benim de 12.5.6 global sürüm ve imei atılı cihazım var. Modem dosyasını denediniz mi? Ben de kamera için modem atmayı denemek istiyorum da çok anlamadığım için sorun olur mu diye korkuyorum
  13. A

MIUI 12.5 Mi 11 Lite (Courbet) Global Stabil V12.5.8.0 RKQMIXM Enhanced

Hocam telefona imei atıldı, bilgim olmadığı için korkuyorum açıkçası. Şöyle adım adım detaylı anlatım olan bi kaynak varsa anca o şekilde bakıp yaparım.
  14. A

MIUI 12.5 Mi 11 Lite (Courbet) Global Stabil V12.5.8.0 RKQMIXM Enhanced

12.5.6 kullanıyorum, 5.8'e geçmeye değer mi? Yükseltme işlemini telefoncuya yaptıracağım çünkü.
  15. A

Yardım mi 11 lite gece modu çekimi mor çıkıyor

Anladım hocam. Telefonu severek kullanıyorum ama bu sorun yüzünden telefonu aldığıma pişman oldum.
Üst Alt