arsi429 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi note 10 yazılım güncelleme

Son güncellemeleride yapsam birşey olurmu ve android güncellemelerini yapsam bisey olurmu
  2. A

Yardım Mi note 10 yazılım güncelleme

Mi note 10 telefonuma imei attırdım yazılım güncellemesi yapsam sorun olurmu
  3. A

Yardım Telefonum kablosuz kulaklığa eşleştikten sonra bağlantı kopuyor

Mi note 10 kullanıyorum a101den Go Smart spor bluetooh kablosuz kulaklık aldım Kulaklık şarjdayken telefonla eşleştirme yaptım kulaklığın sarjini çıkartıktan sonra eşleştirme gidiyor ve bağlantı kopuyor yardımcı olursanız teşekkürler
  4. A

Soru Mi 9T pro şebeke sorunu

Kardeşim sorunu çözdük dark_guest sana yardımcı olur ona mesaj at
  5. A

Yardım Mi Note 10 imei attıktan sonra 4.5 g çalışmıyor

QCN dosyasını attıktan sonra telefonla konuşurken H+ çıkçak mı 1589462837 QCN dosyasını attıktan sonra telefonla konuşurken H+ çıkçak mı
  6. A

İmei attırdığım kişiyemi qcn dosyasını attırayım
  7. A

Yani tekrardan imeimi atılcak
  8. A

Bu sorunu nasıl çözebilirim vodafone faturalı hat kullanıyorum hattıda taşıyamam ki başka bir hatta ne yapmam gerekiyor müşteri hizmetlerini arasam 4.5g ayarlarını yapmak istiyorum sıkıntı yaşarmıyım imeili oldugunu anlarlarmı
  9. A

daha çok var sim 2 kayıtl Daha çok var sim 2ye kayıtlı
  10. A

Soru Mi 9T pro şebeke sorunu

herkese merhaba mi note 10 aldım imei attırdım 4.5 gb internetim arada geliyor arada gidiyor ve telefonla konuşurken mobil veriyi kesiyor hattım vodafone bu arada sorun nedir anlamadım yardımcı olursanız teşekkürler
  11. A

yapan kişinin hattını taktık onda 4.5g çalışıyor internette gidip gelmede olmuyor hatta telefonla ararken mobil veri gitmiyor
  12. A

herkese merhaba mi note 10 aldım imei attırdım 4.5 gb internetim arada geliyor arada gidiyor ve telefonla konuşurken mobil veriyi kesiyor sorun nedir anlamadım yardımcı olursanız teşekkürler
Üst Alt