ArsenicW kullanıcısının son içeriği

1. ArsenicW

Soru Konuşurken hoparlörden cızırtı

Bu sorunu sadece Xiaomi eu romlarda yaşadım
  2. ArsenicW

Yardım Mi9 se Ekran Kapalıyken donma sorunu

Stabil 12.02 de bu sorunu yaşamadım. Daha önceki beta ve stabil sürümde yaşamıştım.
  3. ArsenicW

İnceleme Mi9 SE MIUI 12 Pil performansı.

Marketten direkt bulabilirsiniz aramaya M yazarak.
  4. ArsenicW

İnceleme Mi9 SE MIUI 12 Pil performansı.

Xiaomi Eu 12.02 kullanmaktayım. Pek iç açıcı değil açıkçası ancak arayüz sorunsuz.
  5. ArsenicW

MIUI 12 Mi 9 SE - xiaomi.eu MIUI 12 21.01.20 Beta Rom

Bu ölü taklidi durumunu ben de yaşıyorum. Miui 12 Xiaomi Eu ların hepsinde yaşadım.
  6. ArsenicW

Digiturk Dolandırıcılığı !

Burada bir dolandırıcılık görmedim. Digitürk eve gelip cihazı kurmadan sözleşme başlamaz, henüz başlamayan bir üyelik için dolandırıcılık kavramı olmaz. Aramalardan müzdarip iseniz arkadaşın dediği gibi şikayet edilecek yer belli. Bayi satış aramalarında, eğer daha önce bir digitürk üyeliğiniz...
  7. ArsenicW

Çoğu hata dil kaynaklı. Sağlık uygulaması İngilizce dilde problemsiz.
  8. ArsenicW

Soru Widevine L3 sorunu ( Netflixvs.)

Persist tam olarak nedir bilmiyorum hocam ancak daha önceden Xiaomi eu da L3 olduğunu anımsıyorum eski sürümlerde. B20 bandı için bir ara IMEI repair yapıp sadece sim 2 kullanmaya başlamıştım. Bununla ilgisi var mıdır bilmiyorum ama öncesi dual SIM IMEI görünüyor idi. Belki de o zaman L3 olması...
  9. ArsenicW

Yeni kurdum ben de. Bundan önce masik 7.2 vardı ardından miroom v12 5.21 vardı. İki rom da L3 idi Netflix için. Sonra eu 20.3.26 v11 kurdum miui12 batarya yüzünden. Şu an L1 sertifika görünüyor.
  10. ArsenicW

Miroom ve masik kurduğumda Netflix L3 oluyor ve maksimum çözünürlük standart görünüyor. Ancak xiaomi.eu kurduğumda L1 oluyor ve Full HD yazıyor.
  11. ArsenicW

MIUI 12 Mi 9 SE - MiRoom MIUI 12 20.7.9 Beta Rom

Batarya hala su gibi. Xiaomi eu önceki sürüm denemiştim o da aynı idi. 100 de çıkarttım fişten 2.5 saatte 33 şarj gitti.
  12. ArsenicW

Diğer bir fark ettiğim durum ise adımsayar çalışmaması.
  13. ArsenicW

Evet. Önbellek temizleme ardından düzeldi teşekkürler.
  14. ArsenicW

Kasmalar epey az ancak WhatsApp kişi erişim izni versek de tamamen sıfırlanıyor belli bir süre sonra ve tekrar kişi erişim izni istiyor. Can sıkıcı.
  15. ArsenicW

Doğru düzgün cihazı kullanmadan 4.5 saat ekran süresi alıyorum. Hiç kullanmasam bile gece beklemede iken android işletşm sistemi %40 kullanıma kadar çıkıyor. Sizde de son güncellemede pil performansı bu şekilde mi?
Üst Alt