Aronnx1337 kullanıcısının son içeriği

1. Aronnx1337

Rom Xiaomi.eu Pil Performansı

Bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim pil benim için önemliydi deneyeceğim
  2. Aronnx1337

Rom Poco x3 nfc MIUI Tabanlı Android 10 Rom Önerisi

Tamamdır mind edition u indirip deniyim.
  3. Aronnx1337

Rom Poco x3 nfc MIUI Tabanlı Android 10 Rom Önerisi

Sizce en iyi batarya performansı sağlayan rom hangisidir. [Android 10 MIUI]
  4. Aronnx1337

Rom MIUI Mint 12.5.5 eu Global | Android 11

Bu sefer böyle olsun bilmeyen ytden arastirsin, her konuda eleştirin var.
  5. Aronnx1337

Soru Koronoyız

Teşekkür ederim aynen öyle yapıyoruz gerekirse limon vb. Falanda tüketiyoruz.
  6. Aronnx1337

Rom MIUI Mint 12.5.5 eu Global | Android 11

Miui°Mint 12.5.5 eu Global | Android 11 Released : 24/10/'21 By Miui°Mint Team Download Miui Mint Telegram Changelog : • Xiaomi eu changes • Decrypt vendor • Enforcing • Multi language • System r/w • Certified device • Unrooted • CTS pass with or without root • include Dolby atmosphere •...
  7. Aronnx1337

Soru Koronoyız

Hocam bu bir tavsiye değil ancak bende tek asi olmasina rağmen Cok iyi sonuç gösterdi ama aşıdan da olmayabilir örnek olarak çok iyi beslendim bı surecte kelle paça, c vitamini bolbol aldım.
  8. Aronnx1337

Soru Koronoyız

Ellerinizden öperim tavsiyeniz için çok teşekkürler. 1635016705 Teşekkür ederim denemek lazım kekik daha öncede duymuştum.
  9. Aronnx1337

Soru Koronoyız

annem 2 aşılı(sinovac) - babam 2 aşılı(sinovac) - abim 1 aşılı (sinovac) - ben 1 aşılı (sinovac) teşekkür ederim.
  10. Aronnx1337

Soru Koronoyız

Öncelikle merhaba, koronoya babam yakalandı diye biliriz. İlk günün akşamı önemsemedik, grip zannettik. 2.gün annem ve ben çok ağır geçirdik özellikle annem çok kötü olmuştu. Seyreden sorunlar ateş, nadir kuru öksürük, çok fazla ağrı ve bunun gibi nedenler. 3.gün annem yine aynıydı ve 3.gün...
  11. Aronnx1337

Araçlar POCO X3 NFC Yararlı Magisk Modülleri

bunları telefonuna indir magisk uygulamsanından dosya flashlama yerini bul bas ve dosyayı seçip flashla.
  12. Aronnx1337

Soru Rom önerisi

Poco x3 nfc için güzel rom arıyorum ancak bazı arkadaşlar hiçbir şey bilmiyor ve sadece yazıyor örnek olarak Arrow os yükledim bir arkadaşın yazdıklarına güvenerek, aldığım hatalar akıl almaz. 1.Hata sistem ara yüzü üst paneli çekince kendini durduruyor 2.Hata wifi asla açılmıyor bunun dışında...
Üst Alt