Aron69 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Bootloader Kilidi Açamıyorum

Aynı sorun bende de var. Herhalde çözümünü bulan kimse yok.... 1710447951 Keşke biraz daha fazla verip, Türkiye Garantili alsaydık.
  2. A

Soru Redmi Note 12 Pro 5G HyperOS

Süreyi bekledim ve gene aynı masaj çıktı. Yani çözümü bulamadım. Bu sorunun çözümünü bilen varsa paylaşabilir mi?
  3. A

"This device is not activated, please activate it and try to unlock it again" hatasını aşabildim. Bunun için gmail den yeni bir eposta aldım. Ve bu hesabı kullanarak, yeni bir mi hesabı oluşturdum.(hatanın önceki mi hesabını kullanıyor olduğumdan kaynaklandığını tahmin ediyorum) Bu hata ile...
  4. A

Cihaz doğru gözüküyor ama mi cihaz doğrulama yaptığımda http://www.mi.com/verify " Xiaomi'yi emdiğiniz için teşekkür ederiz! Ancak, satın aldığınız cihaz resmi bir global sürüm değildir ve kullanıcı deneyimi beni etkileyebilir. Bir dahaki sefere, lütfen cihazın resmi olarak yetkilendirilmiş...
  5. A

1709389087 imei sorgulattım. İthalatçı firma kayıtlı diye yazıyor.
  6. A

Trendyol dan aldım. İthalatçı garantili (Grey teknik servis)
  7. A

Telefonumla fastboot bağlantımı yapıp; mi unlock tool programını çalıştırıp "UNLOCK" tuşuna tıkladığımda, This device is not activated, please activate it and try to unlock it again mesajı gelmekte ve kilidi kaldırmıyor. Bu hata hakkında bilgi- tecrübesi olanlar var mı? Bu durumda yeni...
  8. A

cihaz kilitliymiş herhalde ondan sebep yükleme yapmamış. Kiliti açıp sistemi güncelleme yaptığımda Cihazın İME'sinde silinme olmaz değil?
  9. A

Yardım HyperOs 1.0.1.0.UMOMIXM güncellemesinde hata alıyorum

Aynı sorunu bende yaşıyorum. İthalatçı firma servisi (grey teknik servis). Fabrika ayarlarına dönüp tekrar kurmamı, yine sonuç alınamaz ise telefonu teknik servise gönderebileceğimi söylediler. Ben 2 kez sıfırladım gene sonuç alamadım. Bende gelen (miui 14) yazılımıyla kullanmaya devam ediyorum.
  10. A

İthalatçı garanti kapsamında aldığım Redmi Note 12 pro 5g telefonum. 14.0.6.0 (TMOMIXM) sürümüyle geldi Kurulum sonrası HyperOs güncellemesi geldi. Kurulum dosyaları indirip kurduğumda telefonum kendini resetlendikten sonra HyperOs recovery ektanı gelip bu sürümün bu aygıta yüklenemediğini...
  11. A

HyperOS Redmi Note 12 4g HyperOS güncelleme sorunu

Geçen hafta ithalatçı garantili redmi 12 pro 5g telefon aldım. Kurulum sonrası HyperOs güncellemesi geldi. Güncelleştirmeyi indirip, kurduğumda cihaz kapanıp açıldığında; MAIN MENU (SİYAH EKRAN) ekranın altında "This MIUı version can't be installed on the device) mesajı çıkarak kurulum...
Üst Alt