armudanli kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü Miui 13 güncelleme sonrası hızı arttır hatası

Ben güncelleme sonrası fabrika ayarlarına aldım ve baştan kurulum yaptım. Hiç bir sorun yok. Tavsiye ederim.
  2. A

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Verilen linkdeki dosyayı indirdikten sonra, güncelleme paketini seçin adımından yükleyebilir miyim.
  3. A

Yardım Airdots 2 SE Yardım

Bende Note 8 Pro ve Airdots Pro 2 var. Pop-up ekranı hiçbir şekilde çıkmıyor. Mi store mağazasına gidip orda tüm telefonlarla denedim. Mi serilerinin hepsinde çalışıyor. Redmi serilerinin %90 nda desteklemiyor. Ama izlenimim şöyle ki. Bizim beklentimiz apple eko sisteminde olduğu gibi kapağı...
  4. A

MIUI 12 Redmi note 8 Pro MIUI 12 güncellemesi

Kayan pencereler harika oldu. Mesela navigasyon açıkken köşede YouTube çalışabiliyor. Veya tam tersi
  5. A

MIUI 12 [MIUI 12] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.0.4 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

AirDots Pro 2 Bluetooth kulaklık ile telefona bağlanınca batarya bilgisini gösteren pop up bildirimi önceden vardı. Sonra güncellemeler ile kayboldu. MIUI 12 ile bu özellik tekrar geldi mi ? Kulaklık kullanıp da diyen biri oldu mu?
  6. A

İpucu Airdots 2 pro (Air 2) Animasyon ve codec sorunu çözüldü

Merhaba Note 8 Pro kullanıyorum. MIUI 11 Android 10 sürümde pop-up çıkmıyor. Sizce MIUI 12 global sürüm güncellemesi geldiği zaman bu animasyon eklenmiş olur mu. Yoksa EU rom mu yüklemek gerekir.
  7. A

Soru Redmi Note 8 Pro MIUI V11.0.4.0.QGGMIXM

Merhaba Telefona bugün güncelleme geldi. Kuran oldu mu? Haliyle artık korkuyoruz güncellemelerden. Mevcutda Android 10 var.
  8. A

Yardım Redmi Note 8 Pro Android 10 Netflix HD Sorunu

Netflix uygulamasında verileri ve önbelleği temizle yapmayı deneyin. Ben yaptım düzeldi.
  9. A

Yardım Redmi note 8 pro miui global güncellemesi

versiyon numarası diğeri daha üst görünüyor evet ama, Android 10 da en güncel sürüm 11.0.1.0 olanıdır.
  10. A

Rom RN8 PRO Endonezya Android 10

ne yapmam gerekir.
  11. A

Rom RN8 PRO Endonezya Android 10

Telefonum global sürüm ve MIUI Global 11.0.1 Kararlı (QGGMIXM) Android 10 yüklü. Telefonum da root yok. İlk aldığım gün gibi yani. Telefonuma verilen linkten endonezya rom u indirip, Güncelleme paketini seç adımından yükleyebilirmiyim.
  12. A

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Airdots Pro2 kullanıyorum. Global romda bağlantı sırasında açılır pencere (pop up) çıkmıyor. Bazı videolarda görüyorum aşağıdaki resimde olduğu gibi. Yaptığım araştırmada Çin, Hindistan ve Endonezya romunda çıkıyormuş. deneyen oldu mu ?
  13. A

Yardım Bluetooth kulaklık yanki yapmask

konuşurken kulaklık sesini kısmanı öneririm. Ses fazla çıktığından, mikrofona geri gidiyor.
  14. A

Haber Amazfit Bip Türkçe Güncellemesi

Oda mantıksız olur. Tüm kulaklıklarda açma düğmesi var zaten.
  15. A

Haber Amazfit Bip Türkçe Güncellemesi

Cevapla yok tabiki. Saatte mikrofon ve hoparlör yok. Cevapla demeninde mantığı yok Sadece red ve sessiz var
Üst Alt