Armagan77 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi 9T Şarja takınca kapanıp açılıyor

Selamlar, Elimde bir adet mi9T var. Kendi orjinal adaptörü dajil yüksek W'lı adaptörlere takınca kapanıp açılıyor sürekli olarak. Batarya değiştirdim, şarj bordu ve ara filmi değiştirdim sorun hala düzelmedi. Parçaların çıkma orjinallerini bulup onlarla da denedim yine aynı. Elimde Baseus'un 22w...
  2. A

Yardım Mi 9T problemleri.

Hocam gelip test edebilirsiniz hiç problem değil benim test etme fırsatım olmadı alırken oturup iki çay içeriz :) Ama pazartesi askere gidiyorum :) :)
  3. A

Yalova'da xiaomi almayı düşünen birini görmekte hoş :) tabuları yıkmak gerek. Hocam temel olarak çok sevdim. Kılıfla biraz ağır oluyor ama kılıf olmadan çok hoş. Samsung s6 edge plua kullanıyordum. Ondan buna geçince bi 10 jenerasyon atladım :). Ufak tefek yazılım sıkıntıları var onun dışında...
  4. A

Teşekkürler hocam :) Bu ayarlar menüsünde arama yaparken en üstteki yazanın çeyrek görünmesi ile ilgili bir düşünceniz var mı :) Factory reset falan attım bana mısın demiyor
  5. A

Gwgsgwgs ahah Vodafone mevzusunu hiç sorma hocam zaten. Telekom bazı yerlerde çekmiyordu herkes Vodafone daha iyi buna gel dedi bi geçtim geçmez olaydım. Önceden bazı yerlerde çekmiyordu şimdi bazı yerlerde çekiyor
  6. A

Hat Vodafone hocam, ttnet den geçtim :) ama farklı bir cihazda 40 60 arası görüp sadece bu cihazda 4-5 görmesi çok saçma geldi bana. Ki 4g full çekiyor olarak gösteriyor. Bendeki sürün global 10.3.11 son olarak gösteriyor. Eu sürüm gibi bir fark söz konusu olabilir mi bu problemler için?
  7. A

Rom K20 & MI 9T Global Kararlı MIUI V10.3.11.0 PFJMIXM İndirme bağlantısı

Merhaba, global ve eu rom arasındaki farklılık nedir acaba? Bende global "10.3.11.0 Kararlı " olarak geçiyor. Fakat menü de olsun şebeke geçişinde olsun ciddi problemlerim var. Son güncelleme 10.3.11.0 olarak görünüyor. Eu ya geçiş yapmam gerekir mi?
  8. A

Merhaba, Geçen hafta mi 9T aldım. Şebeke ile ilgili biraz problem var. 4g full çekiyor ama 3mb falan alıyor. Aynı hattı Samsung s6 ya takıyorum 40 mb alıyor. Aşağıda menu resimleri attım. Arama yaptığımda en üstteki meni hep yarım geliyor. Bende gördüm bunu sıfırladım ama aynı. Kilit...
Üst Alt