Arlen kullanıcısının son içeriği

1. Arlen

Rom Rom yükleme konusunda kararsız kaldım

Erişime yetkiniz yok diyor? Yetki gerektirecek bişey değil ki MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Arlen

Epic romun Mi6 için güncelleme desteği çekilmiş :/ Başka önereceğiniz rom var mı? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Arlen

Teşekkürler hocam öneriniz için. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Arlen

Açık hocam belirtmeyi unutmuşum. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Arlen

Mi6 9.2.2.0 global halini kullanıyorum. Başlıkta belirttiğim gibi rom arayışı içine girdim ama hangi romu yükleyeceğim konusunda kararsızım. İsteklerimi söylemek gerekirse: Kişileştirme seçenekleri bol olsun, pil performansı yüksek olsun, ve sürekli güncelleme alsın. Böyle bir rom önerisi...
  6. Arlen

Soru TWRP'li telefona global rom atmak

teşekkürler hocam deneyeceğim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Arlen

anlayamadım hocam adım adım anlatabilir misiniz? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Arlen

teşekkürler hocam MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Arlen

root ve twrp gider dimi hocam ve custom olarak diyeyim hangi romu önerirsiniz bi fikriniz var mıdır hocam? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Arlen

Hocam hangi romu önerirsiniz o zaman global stabile yakın MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Arlen

cevabınız için teşekkürler MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Arlen

Yardım Mi6 TWRP siliniyor.

twrp cofface gibi bir sürümü vardı onu forumda konuyu bulabilirsiniz. İşe yaradığı söyleniyor. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Arlen

Iyi günler öncelikle benim bir sorum olacaktı. Şimdi benim telefonum rootlu ve twrp recovery var. Şimdi ben buna global rom atsam twrp gider mi? Tekrar twrp atmak istemiyorum çünkü twrp telefon hafızasını görmeyince mecbur sıfırlamak lazım oluyor o da veri kaybı yaratıyor. Eğer bir çözümü varsa...
  14. Arlen

Soru Turkcell salla kazan cihaz uyumu

volte için iPhone 6 üstü ve s6 üstü telefona hattını tak hdses yaz 2222ye gönder tekrar xiaomi ye tak volte çalışıyor. ben öyle yapmıştım MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Arlen

Çözüldü Rom hakkında sorularım

çözüldü hocam çok çok teşekkür ederim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt