aristokratris kullanıcısının son içeriği

1. aristokratris

Yardım Bluetooth kulaklık sorunu

Merhaba arkadaşlar Polygold pg-6721 model Bluetooth kulaklığım var. Telefona bağlayınca ses açma ve kapama tuşları müzik değiştiriyor ben ses kısıp açmasını istiyorum nasıl yapabilirim. Teşekkür ederim
  2. aristokratris

Sohbet Xiaomi'den kurtuldum

1 yıldır xaoimi mi A2 64gb kullanıcısıyım .. sırf değişiklik olsun die sahibinden ve letgo ya takas ilanı verdim yaklaşık 2 aydır ilan duruyor.. her gün en az 10 tane iPhone 6 , 6s , 6s plus ile takas düşünür müsün diye mesaj geliyor... Güncelleme desteği kesilmiş, çıkış yılı itibariyle son...
  3. aristokratris

Haber Ağustos güncellemesi geldi.

Telefonu kapatıp açınca yüklenmiş olur..
  4. aristokratris

Dün gece yaptım güncellemeyi daha yeni fulledim bataryayı. Bu gün belli olucak performans ve hızı akşama yazarım..
  5. aristokratris

Ağustos güncellesi geldi. Herhangi bir değişiklik fark edemedim şimdilik.
  6. aristokratris

Uygulama [RN7-Lavender] Google Kamera 6.3.017 V9 [ TÜRKÇE ] [ GÜNCEL-SON SÜRÜM ]

Mi A2 de kurulum oluyor ancak uygulamayı açınca durduruldu hatası veriyor ve kapanıyor..
  7. aristokratris

Uygulama [RN7-Lavender] Google Kamera 6.3.017 V9 [ TÜRKÇE ] [ GÜNCEL-SON SÜRÜM ]

Mi A2 bl kilidi açık rootsuz cihazda çalışmadı..
  8. aristokratris

Merhaba cihazım mi A2 androidone bl açık rootsuz cihaz .. APK çalışır mı ? Deneyen var mı
  9. aristokratris

Sohbet Yeni Cihaz Alacağım Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Şimdi miui forumda takılıyoruz diye marka fanlığı yapmamak lazım.. Bu saydıklarınız var ise siz telefon almamışsınız :))) saydıklarınız bir telefonun en temel yapması gereken özellikleri.. telefondan en temel beklenti gelen bildirimi göstermesi .. gelen aramayı göstermesi .. sosyal medya...
  10. aristokratris

Yardım Boşta Pil Tüketimi

Ayarlar / uygulamalar /Google play hizmetleri bulun ve depolama seçeneğin ön belleği temizle yapabilirsiniz
  11. aristokratris

Yardım Boşta Pil Tüketimi

Mi A2 cihazımda 7 ay sonra ilk defa gece %20 düşüş yaşamıştım .. hemen pil tüketimine baktım ve play store hizmetleri pili sömürmüş.. hemen önbelleği temizledim ve sorun düzeldi .. 3 gecedir kontrol ediyorum ve %1 ve %2 şarj tüketiyor geceleri ..
  12. aristokratris

Soru Mi A2 Nasıl ?

7 aydır kullanıyorum hiç bi zaman telefon stand-by dayken %20 düşmedi sarj ... Max %1yada %2 düşüyo.. senin cihazda yada kullandığın uygulamalarda sorun olabilir..
  13. aristokratris

Soru Mi A2 Nasıl ?

Ekran parlaklığı konusunda öyle bişey yaşamadım.. tabii her cihazda olduğu gibi aşırı güneş ışığında ekranı görmekte zorluk yaşabilirsiniz. Digital denge ayarı var oradaki ekran parlaklığını kapatırsanız parlaklık çubuğundaki artışları yada eksiltmelerini kendiniz kontrol edebilirsiniz.
  14. aristokratris

Soru Mi A2 Nasıl ?

Stock kamera gündüz çekimlerinde oldukça başarılı 12 MP çekiyor ..manual ayarlarda 20 MP çekim yapıyor..4k çekimi ağır çekim modları başarılı.. gece çekimlerinde beni tatmin etmedi ama onuda cameramx veya bacon kamera programlarıyla gayet iyi sonuçlar aldım .. daha profesyonel fotoğraflar çekmek...
Üst Alt