aresbilir kullanıcısının son içeriği

1. aresbilir

Rom [RN8Pro] PixelExperience Plus 12.1 16.10.2022 [AOSP] (begonia/in)

Merhabalar rn8 pro cihazıma pixel experience plus android 13 beta olanı yükledim ama telefonla konusurken 4. Veya 5. Dakikasında karşı tarafın sesi kesiliyor ve bir daha gelmiyor kapatmaya çalışıyorsun görüşmeyi biraz kitleniyor ekran sonra 10 saniye sonra falan duzeliyor cihaz. Bu sorun sadece...
  2. aresbilir

Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

Üstadım sonunda çözdüm sorunu. Vakifbank temassız nfc telefonla ödeme konusunu çözdüm. Videolar izledim uyguladım oldu. Telefonla nfc ödeme sorunu yaşayan olursa birebir talimatları yerine getirirlerse oluyor. 1- telefonda uygulamar kismina girip, uygulamalari yönet diyoruz, burada sistem...
  3. aresbilir

Ne yaptıysam vakifbank temazsiz ödeme olayını çözemedim maalesef ama rom gercekten güzel tebrik ederim tim üstada :)
  4. aresbilir

Üstadım benim cihaz zaten rootlu değil sorun da burda. Ben magisk yüklemedim, bi ara hatta yüklesem sonra da banka uygulamasina root gizleme yapip mi denesem diye düşündüm açıkçası. Bilmiyorum yapmali miyim? 1680304154 Yapayım üstadım bi ara bakalim konuda bulunan twrp ile tekrar deneyeyim...
  5. aresbilir

Üstadım ingilizce destek kanalindan gelen cevapta "You flashed dfe which is not recommended" tavsiye edilmeyen dfe ne demek? Yardimci olur musun?
  6. aresbilir

Peki üstadım rom kuruldu ve ekran açıldıktan sonra ekranin altinda belli bir süre sonra bir yazi belirdi. Yeniden başlattım ve her seferinde geliyor bu yazi, biraz durup kayboluyor. "Device encryption disabled by user. This is not supported and causes problems" Nedeni nedir?
  7. aresbilir

Üstadım Evo X 7.6.1 surumdeyim, twrp den direk bu romu kurmam yeterli mi? Öncesinde veya sonrasında izlemem gereken yollar nedir?
  8. aresbilir

Yardım Redmi Note 8 Pro Evolution X 7.6.1 NFC sorunu

Arkadaşlar merhaba, Aynı konu yoktur diye tahmin edip açtım bu konuyu. Redmi Note 8 Pro cihazıma Android 13 Evolution X 7.6.1 yükledim. Herşey mükemmel rom harika ona diyeceğim birşey yok tek sorunum var o da Nfc. Vakıfbank mobil kullaniyorum, ne yaptiysam temassız ödeme olayini çözemedim. Var...
  9. aresbilir

Üstadım crdroid veya evox farketmiyor cihaz bu romlardan sonra temassiz ödeme konusu olmuyor. Ben mesela vakifbank mobil kullaniyorum ve ne yaptiysam olmadi. Böyle bir ekran veriyor ve çözülmüyor. Çözümü var mi bilemedim ya da çözen oldu mu? Cevap veren olursa sevinirim. Bu arada bence EvoX daha...
  10. aresbilir

MIUI 13 Note 8 Pro MIUI 13 güncellemesi alacak mı?

Madem düzeni o şekilde istiyorsunuz gayet stabil ve güzel bi rom var belki biliorsunuzdur, greeshan.ru sitesinde uyumlu rom var son versiyon V2 olmasi lazim onu yükleyin isterseniz. Lazim olursa bilgileri paylaşırım.
  11. aresbilir

Walla şu an oyle demiyorum bence pil performans gayet iyi tatminkar vaziyette 👍
  12. aresbilir

Bence iyi gelistirilmesi gereken ve duzeltilmesi gereken ufak tefek seyler var amma genel anlamda guzel sevdim ben. Herkesin zevki gerçi :) 1645612107 1645612218 Bu Vikram arkadaş gayet başarılı, güzel işlere imza atıyor. Takip etmenizi tavsiye ederim ;)
  13. aresbilir

Buyrun miui 13 yüklü Redmi Note 8 pro 👍
  14. aresbilir

Yardım redmi note 8 pro bluetooth kulaklık sorunu.

İşin aslı benim tel de RN8 pro bende de greeshan rom yüklü son versiyon. Redmi airdots bluetooth kulaklık sorun çıkarıyor. Bağlanıyor ama kopuyor. Hatta aracımda da bluetooth baglanti sorunu oluyor. Yakınında tutuyorum baglanti kopmuyor ama cok az uzaklaşınca kopuyor. Diger eski romlarda bu...
Üst Alt