Ardaturip kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Şarjda kapandı açılmıyor

Merhabalar dün telefonu şarja takmıştım bir süre sonra geldiğimde açılmadığını farkettim uzun süre güç tuşuna basılı tuttum şarjda basılı tuttum açılmadı sonra reboot yapmaya çalıştım fakat ekrana hiçbir şey gelmedi anakart da sorun var sanırım bu sabah da açmaya çalıştım bildirim ışığı yanıp...
  2. A

Yardım Geliştirici seçenekleri

Geliştirici seçeneklerin de giriş kısmında "Giriş günlüğü seviyesi" yazıyor seviyesi 1-5 arası var acaba nedir?
  3. A

Yardım Mi cloud

Mi cloud galeri senkronizasyon unu nasıl açabilirim cloud kapandığı için google fotoğraf lara geçilmişti sonra tekrar açtılar benim fotoğraflarım geldi az ömce gizli albüme girerken önüme birşey çıktı iptal ete bastım galerim çoğu gitti ve gizli albümde gitti ayarlardan basıyorum ama galeri...
  4. A

Çözüldü Kullanıcı hatası

İşlerim dolayısıyla pazartesi alıcağım ondan sonra thh başvuracağım telefonun garantisi 17 şubatta bitiyor sıkıntı olurmu
  5. A

Çözüldü Kullanıcı hatası

Merhaba telefonumu pil şişmesi ve ekran yanığı için dün servise götürdüm bugün aradılar kasada yamukluk varmış o yğzden ekrandaki yanığa kullanıcı hatası diyorlar ekran değişmeden ğilide değiştirmezlermiş tüketici haklarına başvurayımmı 1674133579 Bildiğim kadarıyla ekran yanığını ücret talep...
  6. A

Çözüldü Garanti kaç güne gelir

Telefonumun ekranı bataryası ve kasası değişeceği için garantiye yollayacağım yarın tahminen ne zaman elimde olur
  7. A

Çözüldü Galeriyi flash belleğe aktarma

Peki telefonu geri aldıktan sonra nasıl yapacağım
  8. A

Çözüldü Galeriyi flash belleğe aktarma

Xiaomi poco x3 nfc kullanıyorum. Telefonumu ekran ve pil değişimi için servise götürdüm ama telefonumu sıfırlayacaklarını söylediler bende vermedim. Tüm galerimi bir flash belleğe nasıl aktarabilirim uygulama vs varmı
  9. A

Yardım Mi band 6 ekran çizildi

Biryere sürttüm yanlışıkla garantiye girermi ve bana ücrwti ne olur
  10. A

Çözüldü Ölü piksel garantiye girermi

Teşekkürler hocam ilk 6 ay vardı fakat pek dikkatimi çekmiyordu bu aralar pinpirikmi denir bilmyiorum çok dikkatimi çekiyor sinirlerim bozuluyor
  11. A

Çözüldü Ölü piksel garantiye girermi

Telefonu ilk aldığımdan beri ekranda ölü piksel var 1 tane garantiye girermi girerse bir ücret ödermiyim cihaz x3 nfc 1 yıla yakın garantisi var hala
  12. A

Çözüldü Game turboda chrome açılmıyor

Oyun oynarken google'ye girmem gerekiyor ama giremiyorum tıklıyorum game turbo gidiyor tekrar tıklıyorum yine olmuyor telefonu sıfırlayamam. Yardımcı olursanız sevinirim
Üst Alt