ardanisa27 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Note 8 pro mi hesap şifresini bilmiyorum

Galiba bypass olacak
  2. A

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Selam aleyküm usta note 8 pro telefon var bizim çocuk kullanıyor satıp farklı model alacaktık bir arkadaş ile anlaştık hesaptan çıkıp verecektim çıkış şifresini girdim bekletti çıkış yapmadı reset yaptık şimdide farklı bir mi hesabı çıkıyor kullandığımız hesap ve ekrana gelen hesap resmini...
  3. A

İki resim paylaştım biri çıkış yaptığımız hesap diğeri telefonda olan hesap şifremi unuttum diyoruz numara ekliyoruz gelen şifreyi girince kabul etmiyor yanlış diyor
  4. A

hesap bize ait değil bizim hesaptan çıkıp sıfırlayınca resimdeki hesap geldi kime ait bilmiyorum
  5. A

Evet diğer telefon dan bağlantı yaptım ama çıkış yapmadı
  6. A

Selam aleyküm arkadaşlar Note 8 pro telefonu satmak için biri ile anlaştık mi hesaptan çıkış yapıp verecektim hesaptan çıkış yapmadı uzun bir süre bekletti sonra sıfırlayalım dedik sıfırlayınca başka bir hesap geldi telefona bizim mi hesabı ile bu farklı telefonu nasıl açabilirimTL
  7. A

Yardım Karşı tarafa ses gitmemesi

Note 10 var bende bazen sesim karşıya geç gidiyor veya gitmiyor çözüm varmı acaba
  8. A

Yardım Note 10 telefon güncelleme sonrası main menüde kaldı

Benim yapabileceğim bir şey varmı acaba
  9. A

Arka kapakta 5 g yazmıyor 1653763381
  10. A

Note 10 telefon güncelleme sonrası main menüde kaldı reboot yapıyorum kurulum ekranı geliyor just a sec menüye geçiyor sonra kurulumdan atıp main menü dönüyor yardımcı olacak var mı?
  11. A

Yardım Redmi Note 7 İmei değiştirme

nasıl oluyor peki
  12. A

Rom Epic_Miui10_HMNote4X_8.12.13_Global_7.0_ByEscobar1945

Selam aleyküm arkadaşlar yeni note 5 aldım ve epic rom kurulumu yapmak istiyorum yardımcı olacak varmı ilk defa deneyeceğim bu konuları pek bilmiyorum Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. A

Rom redmi 5 plusa miui10 güncellemesi geldi

Selam aleyküm redmi 5telefonda Google playde cihazınız bu sürümle uyumlu değil pil hatası veriyor mortal combat sorun neden olabilir Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. A

Xiaomi ve Sony lerde pil tasarrufu oldugu için çalışmaya ildir pil tasarruf modunu açın diyer ezan uygulamasında ekran kapalıyken bildirim vermiyor ama ezan vakti gelince bildirim geliyor Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. A

Ezan vakti uygulamasını otomatik başlatmıyor buna bir çözüm varmı Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt