ardaguler kullanıcısının son içeriği

1. ardaguler

Soru Xiaomi G9 Süpürge Şarj Aleti Lazım

Merhaba Xiaomi G9 süpürgemizin şarj aleti kayboldu 30.8v 0.8a yuvarlak uçlu uygun şarj aleti nereden bulabiliriz? Teşekkürler..
  2. ardaguler

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Valla ben son sürüm root kurdum hiç bir şekilde bootloop sorunu yaşamadım ama
  3. ardaguler

Yardım Note 9PRO Pil Erken Bitiyor

Aynı sorun eu romda da var
  4. ardaguler

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro( Joyeuse) Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QJZMIXM İndirme Bağlantıları

Bende 6 dakikada %1 yiyor günlük kullanım olarak son güncellemeden sonra. Verilerinizi bilgisayara yedekleyip temiz kurulum deneyebilirsiniz.
  5. ardaguler

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro( Joyeuse) Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QJZMIXM İndirme Bağlantıları

İlginç, ben netflix güncellemedim ama sistemi güncelleyince düzeldi.
  6. ardaguler

Soru Redmi Note 9 Pro Netflix Hd

Hayır 12.0.2. Sürümünden bahsediyorum
  7. ardaguler

Son güncellemede en azından eu rom için L1 Problemi giderilmiş arkadaşlar istediğiniz gibi hd netflix amazon izleyebilirsiniz hayırlı olsun. Stabilde de düzelmiş mi kullanan arkadaşlar yeşillendirsin.
  8. ardaguler

L1 Problemi giderilmiş arkadaşlar istediğiniz gibi hd netflix amazon izleyebilirsiniz hayırlı olsun. Eu romda o problem artık yok stabilde de yoktur diye tahmin ediyorum çünkü xiaomi ancak bunu giderebilir.
  9. ardaguler

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

L1 Problemi giderilmiş arkadaşlar istediğiniz gibi hd netflix amazon izleyebilirsiniz hayırlı olsun.
  10. ardaguler

Ben hala inanamıyorum kimse çözmek için uğraşmıyor mu ya magisk modülü ile falan olmayacak bi şey mi bu? Herkesde olan bi problem olmasına rağmen kimse de sesini çıkarmıyor.
  11. ardaguler

ah hocam ah. sanıyosunuz ki hiç birini denemedim. persist bile flaşladım. telefonu yeniden başlatınca 1 2 saat l1de kalıyor sonra gidiyor. her yolu denedim yok olmuyor
  12. ardaguler

Eu romda da oluyor eu rom kullanıyorum bu sıkıntıyı yaşıyorum
  13. ardaguler

Rehber Redmi Note 9 Pro Netflix Widevine L1 Sertifikası Sorunu Çözümü(Stock-Custom)

Eu romda deniyorum sonuçları 1 2 güne yazarım eğer çözülürse miui 12 ile aramdaki tek kırgınlık bitmiş olur :)
Üst Alt