ardacan15 kullanıcısının son içeriği

1. ardacan15

Yardım Mi max 2 orjinal rom

Programı kurdum acıyorum driver indirme çıkıyor tamm diyorum hata veriyor çıkıyor uygulamadan 1584819752 1584819902 Xiaomitool ile kuruldu sanırım inşallah açılır önceki haya vermişti sabahtan beri uğraşıyorum
  2. ardacan15

Mi flas kurdum pc ama hata veriyor başka rom kurup açtım telefonu ama orjinal romda indirdim ama nasıl kuracağımı bilmiyorum
  3. ardacan15

Slm iyi akşamlar mi max 2 için orjinal rom yüklemem lazım yardımcı olacak varmı yardımcı olursanız sevinirim
  4. ardacan15

Rom Mi Max 2 ye en iyi rom

Dönüş yapmadınız hocam acil yardımınız lazım
  5. ardacan15

Anladım hocam teşekkür ederim orjinal haline dönecek demi hocam 1584809928 Olmadı hocam telefon açılmıyor başka nasıl yapabilirim telefon logo da kaldı hocam bilgisayardan nasıl yapabilirim
  6. ardacan15

Hangisini indireceğim hocam şuan telefonda eu rom var yardımcı olursanız sevinirim
  7. ardacan15

Slm bna mi max 2 için orjinal rom lazım yardımcı olursanız sevinirim
  8. ardacan15

Çözüldü Uygulamala durdurma hatasi

Titanium backup ile yedek aldım hocam romda hazır ama twpr den wipe den ne secegim bilmiyorum
  9. ardacan15

Bende temiz kurulum yapacağım da sıfırdan kurulum twrp den neleri seçmem lazım dahile hafızası full doldu da yardımcı olursanız sevinirim
  10. ardacan15

Aynı sorun bende de oluyor nedense
  11. ardacan15

Rom Mi Max 2 MIUI 11 GREESHAN Global Stable 11.0.2.0 [Android 7.1.1]

Slm iyi akşamlar temalarım da + içe aktar çıkmıyor Tema yükleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  12. ardacan15

Mi flash hiç kullanmadım hocam bilmiyorum ‍ nasıl yapıldığını bide hocam telefon id nasıl değişir free fire de ban yedim oyuna giremiyorum da yeni üyelik acıyorum onda da ban diyor id değiştirip girmem lazım denemem lazım
  13. ardacan15

Şuan bu rom kurulu hocam ama komple sıfırlamam lazım birde telefonun id sini nasıl değiştire bilirim yerel hafızadan alacaklarımi aldım sıfır tertemiz olmasını istiyorum
  14. ardacan15

Peki yerel hafıza hariç hepsini sildim mi Hocam komple silinir mi herşey ilk aldığım gibi olsun istiyorum telefon tertemiz
  15. ardacan15

Yardım Sıfırlama

Anladım hocam magisk romda gömülu olarak geliyor
Üst Alt