Ardaatak35 kullanıcısının son içeriği

1. Ardaatak35

Yardım Telefon mediatek usb portu algılıyor 5 saniye sonra bağlı olarak gözükmüyor

Telefon hard brick oldu ve sp flash tooldan rom atmak istediğimde hata veriyor ve mediatek usb port algıladıktan 5 sn sonra çıkmış gözüküyor usb bağlı neden olabilir
  2. Ardaatak35

Yardım Redmi 6 EDL test point hangisi?

peki bu linkteki adımları yaparken bataryay konnektörünü bir süreliğine çıkarıp yapsam olurmu?
  3. Ardaatak35

bl kilidi açık ve yanlış rom yüklendiğinden pc telefonu algılamıyor 20 saniye titredikten sonra durup tekrar titriyor bataryayı çıkarmam gerekirmi?
  4. Ardaatak35

ama malesef telefon titriyor bi 10 20 saniye sonra durup birdaha titremeye başlıyor napabilirim
  5. Ardaatak35

peki nasıl geçirebilirim hard brick olduda?
  6. Ardaatak35

Yardım unable to mount storage

Kardeşim sa mediatek işlemcili telefonlara root çok zor iyi bilgin olması gerekiyor ben denedim telefon brick oldu çok zorlama
  7. Ardaatak35

Redmi 6 EDL test point hangisidir karıştırdım ve lütfen örnek fotoğraf atarmısınız? ve başka noktaya basılı tutsak birşey yanarmı?
  8. Ardaatak35

Soru Redmi 6 Hard brick oldu fastboot recovery geçmiyor

Merhaba redmi 6 hard brick oldu şarj ledi yanıyor ama açmaya çalışındığında titriyor ve görüntü gelmiyor ve hiç bir moda geçmiyor nasıl çözebilirim bi çözüm gördüm bataryayı çıkarıp takmak sizce işe yarar mı?
  9. Ardaatak35

Soru Root zip dosyası Install diyince Rootlu olmuyor

Cihazım redmi 6 SuperSU Magisk her türlü denedim rootlu gözükmüyor BL Mİ kilidi usb hata ayıklama açık neden olabilir
  10. Ardaatak35

Soru redmi 6 magisk zip kuruyorum magisk uygulaması gözükmüyor?

peki boot image dosyasını bulmam için biraz yardım edebilirmisiniz video olur
  11. Ardaatak35

olmadı 1624041359 biri kendi telinin boot image dosyasını boot ederek yapmış çözümü bu olabilirmi?
  12. Ardaatak35

Ben twrp kurdum magisk zip indirdim ama reboot attığımda magisk uygulaması gelmedi neden olabilir? Cihaz Android 9 MIUI 11.0.4 Redmi 6 TWRP ver. 3.3.1
  13. Ardaatak35

Lucky Patcher İnvalid Purchase

Merhabalar Benim telefon Xiaomi Redmi 6 Miui 11 Lucky patcher de oyun yaması yaptıktan sonra oyuna giriyorum satın alma yerine girip almaya çalışınca İnvalid Purchase diyor neden 'miui gizli ayarlardan da denedim olmadı'
Üst Alt