Arda01 kullanıcısının son içeriği

1. A

Mi5 kasa

Cevap MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. A

Mi5 kasa

Kasa sağ üst köşeden çok az açıldı nasıl düzeltebilirim telefon düşmedi yani kendi kendine MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. A

Google play

Kablosuz bekleniyor sorunu 8.2.2.0 güncellemesi ile düzeltildi MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. A

Mi5 miui 8.2

Cn yazmıyor MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. A

Mi5 miui 8.2

Değil MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. A

Yardım Gizli galeri

Gizli galeri nasıl kullanılıyor MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. A

Mi5 miui 8.2

sonunda geldi MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. A

Rom Duyuru

Mi5 china stabil rom miui8.2 yayınlandı MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. A

Rom Miui 8.2

Ne zaman gelecek beklemekten sıkıldım artık MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. A

Yardım Güncelleme ve ROOT

Cg MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. A

Yardım Mi5 Global Stable dan Global Beta ya nasıl geçilir.

Yine o sıkıntıyı çekmek istemiyorum MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. A

Yardım Mi5 Global Stable dan Global Beta ya nasıl geçilir.

Benim bootloader zaten açık peki açıkken nasıl geçiş yaparız MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. A

Optimizasyon sorunu

Telefonu güvwnlik bölüminden optimize ettiğim zaman sürekli 98 de takılı kalıyor 100 olmuyor bunun sebebi nedir ? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. A

Mi5 miui 8.2

Miui 8.2 geldi mi ayın 20 sinden sonra gelicek deniyordu ? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. A

Yardım Xiaomi mi5 64gb(prime) mı mi5s mi?

Mi5s MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt