arceuss kullanıcısının son içeriği

1. arceuss

Rehber Xiaomi Mi4c TWRP Yükleme Anlatımı

recovery Image File (dosya indikten sonra adını recovery.img olarak değiştirin.) Bu link kırık HiddeNKinG
  2. arceuss

Xiaomi Mi4c Güncel Türkçe Rom Dosyaları

Teşekkürler.
  3. arceuss

Gördüğüm kadarıyla bazı yerlerde nasıl yapacağınız hakkında videolu rehberler var gibi cümleler yazılmış,eğer biliyorsanız bana url olarak atarsanız çok sevinirim.Öğrenmeye çalışıyorumda bu işleri.
  4. arceuss

Herkes sorun yaşamış.Değerli admin ve yöneticilerimiz video çekseniz daha iyi olmaz mı çok şey istediysem kusura bakmayın.
  5. arceuss

Mi4 2/16 mı yoksa Mi4c 2/16 mı?

Hocam redmi nin daha iyi olduğunu biliyorum ama kişiden alma şansım yok işte sorun orada Zenex
  6. arceuss

Zenex O zaman ben mi4 ü alıcam.Teşekkürler hocam.İnşallah hayal kırıklığına uğratmaz?
  7. arceuss

Zenex peki mi4 ü tavsiye eder misiniz?
  8. arceuss

Zenex hocam garantili cihaz almak istiyorum.Ve hepsiburada dan alayım ki karşımda bir muhattap olsun.
  9. arceuss

Ama mi4c de snapdragon 808 var?
  10. arceuss

Öncelikle eğer konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.Daha çok yeniyim forumda. Acaba Mi4c mi yoksa mi4 mü almalıyım? -Mi4c nin donanım olarak daha iyi ve daha yeni bir cihaz olduğunu biliyorum ama yazılım konusunda(global rom) sıkıntılı olduğu yazıyor.Birde şarjı Mi4 e göre daha...
Üst Alt