Aras35 kullanıcısının son içeriği

1. A

MIUI 14 Mi 10T/10T Pro - China Rom V14.0.5.0.SJDCNXM / Bildirim Fix / Kamera Fix / Android 12

Sağol hocam burdan 13 u indireyim ben teşekkür ettim
  2. A

MIUI 13 22.1.5/6 - MIUI 13 Xiaomi.eu Rom İndirme Bağlantıları (Haftalık Ve Stabil)

Bu dosyaları mi flash ile flashlasam olur mu ?
  3. A

MIUI 14 Mi 10T/10T Pro - China Rom V14.0.5.0.SJDCNXM / Bildirim Fix / Kamera Fix / Android 12

arkadaşlar lütfen biri bana miui 13 arama ve mesaj mi arayüz olan fastboot romu nasıl bulacağımı söylesin
  4. A

Soru şarj sorunu

Bende de aynı şekilde kendi şarj aletim ile çok uzun süre de şarj oluyor ve çok ısınıyor başka kablo da sanki daha hızlı
  5. A

Ana Başlık Poco X3 Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları]

Arkadaşlar merhaba. Herkese hayırlı bayramlar. Şu an kullandığım telefon mi note 10 lite ama bir türlü ısınamadım bu telefona X3 pro ya geçmek istiyorum tavsiye verecek tecrübeli bir kaç arkadaş var mı çok kararsız kaldım teşekkürler şimdiden.
  6. A

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNEUXM [ Android 11] İndirme Bağlantıları

Ota bağlantısını indirip sistem güncelleyici üzerinden güncelleme yaptığım zaman telefon sıfırlanır mi acaba ?
  7. A

Rom Mi Note 10 Lite Stabil ROM Önerisi

bende mi den eu ya geçtim benim daha çok sorunum bağlantı ile ilgiliydi wifi ve hücresel de sürekli bir kopma veya yenilememe oluyordu bu rom da sanki biraz daha iyi gibi tam da emin olamadım ama bir arkadaş telefon ve mesaj uygulaması mi nin demiş onu anlayamadım normal google olanı var eskisi...
  8. A

Yardım Telefon Fastboot ekranında kaldı.

fastboot rom dosyasına bakayım hemen
  9. A

Yardım Telefon Fastboot ekranında kaldı.

Önceki paylaşımlardan olan XiaomiTool v2 programından yeni rom yüklemek istedim fakat flashing super kısmında kaldı daha baya bekledim değişen birşey olmadı. programı kapatınca telefon fastboot ekranında kaldı ve açılmadı aynı programla fastboot ekranından devam etmek istediğim sırada telefon...
  10. A

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

hocam flashing super kısmında kaldı bu işlem uzun mu sürüyor yoksa bir hata mı yaptık ? yardımcı olabilirsen sevnirim.
  11. A

Yardım Kablosuz Ekran ve Yansıt çalışmıyor

Bendede hatta aynı telefon olan bir arkadaşım da da bağlanmıyor farklı televizyonlar da denedik görüyor bağlanmaya çalışıyor fakat bağlanmıyor daha önce böyle bir hata yoktu.
  12. A

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Telefon güzel tasarım ekran hız kamera falan ama telefonda yanlış olan bazı şeyler var ve herkes yaşıyor mu bilmiyorum ama genel olarak yaşanan sorunlar var bunlardan başlıca olanları ağ bağlantıları wifi vs. Diğeri sensör bazen neden başka bir telefon almadım dedirtiyor açıkçası benim kişisel...
  13. A

Tavsiye Mi Note 10 Lite tavsiye eder misiniz?

İlk önce şunu belirteyim. Eğer wifi de kullanacaksan bu telefonu alma kardeşim. Online oyun falan takılıyorsan hele performans ekran için pil için hiç bir sözüm yok oralar gayet iyi ama wifi beni delirtti. Kamera konusu daha başarılı olabilirdi bence. Ama normal günlük kullanım için gayet güzel...
Üst Alt