Arami kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü Dokunmatik kendi kendine calisiyor.

Yeni rom yükledim 7.1.12 yine duzelmedi maalesef
  2. A

Çok nadir oluyor recovery modunda sorun yok 7.1.5 rom güncellemesi yaptıktan sonra oldu geri 6.12.22 e döndüm sorun devam etti.
  3. A

Redmi pro kullanıyorum dokunmatik durduk yere kendi kendine bir yerlere girip çıkıyor sebebi ne olabilir acaba yazılımsal mı donanımsal mı
  4. A

Yardım. Redmi prof rootlama nasıl yapilir

Redmi pro kullanıyorum cihaz rootlama lu ama cihaza birşeyler oldu 7.1.5 i yüklendikten sonra dokunmatik kendi kendine çalışmaya başladı recovery modundaki Türkçe dil seçeneği gitti. Sıfırdan rom ve root atmayı dusunuyorum. Dosyaları ve programı nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  5. A

Recovery modda Türkiye dil

Arkadaşlar daha önce recovery mod da Türkçe dil seçeneği vardı bir ara baktım dil çince olmuş recovery mod da ki ayarlar kısmından baktığımda Türkçe dil seçeneği gitmiş yardım edecek var mı. Miui 8.2 redmi pro haftalık 7.1.5
  6. A

iPhone teması önerir mısınız?

Miui 8 için iPhone teması önerir mısınız kullanışlı ve akıcı olmalı. Teşekkürler
  7. A

Mod Bildirim Çubuğu Merkezi Saat [Miui8]

Hangisi benim sürüme uygun göremiyorum ki
  8. A

Mod Bildirim Çubuğu Merkezi Saat [Miui8]

Miui 8.2 kullanıyorum redmi pro telefon desteklemedi yüklemektedir sonra tüm bildirim çubuğu kayboldu
  9. A

Soru Redmi Pro Bilgisayarsız güncelleme

Hayır recovery kurduktan sonra yedekleme yaparsın sorun çıkma ihtimaline karsi. Recovery bir izin gibi birseydir room atmanı sağlıyor recovery kurmadan ancak bilgisayardan room u flashlaya bilirsin başka türlü olmaz ama en güvenilir olan recovery mod ile room atmak
  10. A

Soru Redmi Pro Bilgisayarsız güncelleme

Evet atabilirsin ama önce cihaza recovery modunu yuklemen lazım diğer konularda cihazı nasıl recovery modunu yükleyeceğim yaziyor
  11. A

Rom En güncel rom bu mu arkadaslar

Tamam teşekkürler
  12. A

Redmi pro fotoğraf çektikten sonra kameradayken fotoğrafı gorememe

Türkçe dilde bunun bir çözümü yok galiba
  13. A

Rom En güncel rom bu mu arkadaslar

Resmi global rom gelirmi acaba
Üst Alt