Ar7syndax kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi9t dokynmatik hassasiyetsizliği

Bir youtuber sayesinde sorunun çoğu düzeldi,sadece birazcık tutarsızlık var onuda yabancı bir yetkiliye söyledim,inşAllah bir yazılım güncellemesi ile sorun düzelir.En azından donanımsal olmadığını düşünüyorum şuan. Önce telefonun herşeyini yedeklerin. Sonra bütün hesaplardan çıkış yaptım...
  2. A

Yok ya yine aynı devam ediyor. Bir an düzeldi sandım.
  3. A

Tüm güncellemeleri yaptım, Android 10 Bi gelse belki sıkıntı kalmayacak 1578507190 Sonunda çözdüm, sorun yokmuş, oyun hızlandırıcı ayarların da, dokunmaya dayanıklı bölgeyi büyük yaptım sıkıntı kalmadı. Elim değiyormuş. Çok teşekkür ederim ilginiz için. 1578507215 Sonunda çözdüm, sorun yokmuş...
  4. A

Tek oyunda değil ama critical ops, pubg, cod mobile yani fps oyunların da, eski honorplay telefonumda da dokunmatik gecikmesi vardı, takılıyordu, bunu da alalı 3 gün olmadı bu sorun, var bişey bende ya hadi bakalım. :)
  5. A

Hmm anladım ama root yapmak gerekir galiba, yalnız bu başka birşey gibi geliyor bana, sanki sen oyun oynarken bir taraftan başkası ekranın başka yerine basıyormuş gibi bir his var.
  6. A

Ne modu, oyun hızlandırıcıdaki dokunma hassasiyet inden bahsediyorsan, balla denedim olmadı, hani call of duty falan oynuyorum can sıkıyor biraz, bilgisi olan varmı diye sorayım dedim, düzelecek birşey ise.
  7. A

Bi deneyeyim bakim 1578465214 Bir de xiaomi türkiye müşteri hizmetleri telefon numarası falan yokmu, illa servislerini mi arıcam, bir tane var oda teknik servis desteği vermiyor. 1578466546 Çok düzeldi gibi geldi ama ekranın sanki Bi tarafı basıyor gibi, Bi ekran yavaşalıyorAndroid 10...
  8. A

Mi9t 2 parmakla oyun oynarken, sağ tarafı hareket ettirdiğim de,Bi hızlı hareket ediyor, bir yavaş, benimle aynı durumu yaşayanlar varmış ama çözüm yok, umarım donanımsal değildir. Biri bilgi verse iyi olur, numara da yok. Android 9 sürümü yüklü,mıuı 11.0.3
Üst Alt