Aqres1we kullanıcısının son içeriği

1. Aqres1we

Yardım Mi5s yavaşlama ve pil sorunu...

Hocam termal dosyalarını nasıl düzenleyeceğiz. Yardımcı olabilir misin
  2. Aqres1we

MIUI Global Stable ROM V8.5.3.0.MAGMIED bu sürüm değil mi??
  3. Aqres1we

Fastboot ile kurabilirim sanırım dimi?
  4. Aqres1we

Hocam yardımcı olursanız 8.5e dönerim şarj çok önemli değil cihaz aksın yeterli benim için pixel de uyar bana fakat kurmayı beceremem diye pek girmiyorum fakat yardımcı olacak bir hayır sever çıkarsa onuda denerim
  5. Aqres1we

Merhabalar 5s'zedeler :) bende sanıyorum sadece benim cihazım da sıkıntı var. Batarya şarj falan artık vazgeçtim oyun hak getire sosyal medya da dahi donup duruyor. Bootloader açık rootsuz yardımcı olana duacı olurum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  6. Aqres1we

Soru Xiaomi Mi Max 3 kimlerde var/kim almayı düşünüyor?

İşte bu üzdü hocam :) MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Aqres1we

Kesinlikle katılıyorum satıcı 1500 TL civarı bir fiyat çekti kayıtsız cihaza max 3 sevdam başlamadan bitti sanırım :) MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Aqres1we

Hocam almayı düşünüyorum fakat IMEI atılmıyor diye bir duyum aldım doğru mudur? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Aqres1we

Yardım Redmi Note 5 Yazılım Yüklerken Hata BL Kapalı

Xiaomi tools ile atılıyor diye biliyorum MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Aqres1we

İnceleme MIUI 10 - 8.11.1 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Hocam hızlıca bir deneyimledim gözle görülür iyileşme ve akıcılık var ama ısınma sorunu sanki devam ediyor gibi uzun süre test etmekte fayda var MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Aqres1we

İnceleme MIUI 10 - 8.11.1 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Öyle gözüküyor hocam, açıkçası telefonumu seviyorum fakat bu sıkıntılar yüzünden orta segment telefonlarla dahi kıyaslama yapamıyordum . Dediğiniz gibi bozmazlar ise ilerleyen günlerde 5s bir çok kullanıcı için cezbedici bir cihaz olacaktır MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Aqres1we

5s'de bildirimler çok stabil oldu güncelleme ile heleki 4 çekirdek de açık yaklaşık 3 4 saattir eğer kapanmaz ise güncelleme çok memnun edici diyebilirim MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Aqres1we

Çözüldü Mı cloud kaldırma

Teşekkürler hocam.. çok yardımcı oldunuz MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Aqres1we

Çözüldü Mı cloud kaldırma

Merhabalar hocalarım, cihazımı satacağım ve mı cloud hesabımı kaldırmak istiyorum cihazdan yardımcı olabilir misiniz nasıl yapabilirim.. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Aqres1we

İpucu Xiaomi Cihazlar İçin Fastboot ROM Kurma.

Bu arada tüm bunları yaparken cihazı fastboot moda almayı da unutmayın . Kolay gelsin MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt