Apostle91 kullanıcısının son içeriği

1. Apostle91

Yardım Mi 8 GPS sorunu çözen var mı ?

Merhaba mi 8 telefonumda navisyon sorunu var.Sabit bir yerde duruyorsanız, harita üzerinde o anki konumunuzu buluyor ve gösteriyor mavi bir nokta ile. Onda sıkıntı yok ama navigasyon çalışmıyor. Ve asıl ihtiyaçta navigasyon zaten. Bende biliyorum nerede olduğumu. Başka bir noktaya yada adrese...
  2. Apostle91

Yardım Mi 8 telefonum navigasyon sorunu

Merhaba mi 8 telefonumda navisyon sorunu var.Sabit bir yerde duruyorsanız, harita üzerinde o anki konumunuzu buluyor ve gösteriyor mavi bir nokta ile. Onda sıkıntı yok ama navigasyon çalışmıyor. Ve asıl ihtiyaçta navigasyon zaten. Bende biliyorum nerede olduğumu. Başka bir noktaya yada adrese...
  3. Apostle91

Yardım Xiaomi mi 8 ekran degisimi

Evet ben de izledim gsm iletişimi hatta onlarla konuştum A kalite lcd ekran takiyoruz dediler gayet güzel uyumlu dediler.yine de insan korkuyor acaba dokunmatigi filan eskisi gibi hızlı olur mu
  4. Apostle91

Yardım Xiaomi mi 8 ekran degisimi

Arkadaşlar merhaba mi 8 telefonum ekrani kırıldı ekran degisecek ama her tamirci lcd ekran takiyor. Telefonun orjinali amoled.lcd takarsak sorun olur mu yaptiran var mi acaba.dokunmatigi filan eskisi gibi olur mu
Üst Alt