Apeiron kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım TWRP Dahili Depolama 0 MB sorunu

yazılanları yaptım ve cache klasöründe güncelleme dosyası göründü ancak yükleyemiyor çünkü dahili hafıza şifreli halde malesef
  2. A

Yardım TWRP Dahili Depolama 0 MB sorunu

merhaba birkaç ay önce mi 9 Cepheus telefonuma twrp kurup A12 android ile spark os yükledim sonra da magisk kurarak root yetkisi verdim ama bende de internal storage 0 göründüğü için yedekleme veya güncelleme yapamıyorum. konuyla ilgili forumları araştırdım ama bir çözüm bulamadım. Verilerimi...
  3. A

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Evet programı komple kaldırıp adımları uyguladım ama olmadı malesef daha sonra tekrar denerim 1605542201 buradaki adımlardan 5. adıma kadar geldim türkçeleştirme konusunda sorun çıktı bende. 5. Adımdaki cümleyi anlamadım aynı isimde 2 klasör iç içe mi oluyor güncellemeden sonra ?
  4. A

bende tekrar denedim ama uygulama çince ye dönüyor güncelleyince ...Eksik yaptığım birşey mi var acaba güncelle demek yeterli mi ? Başka bir işlem yaptınız mı ?
  5. A

Az önce gördüm programın yeni versiyonu (V3.2.522.32) çıkmış onu kurdum ancak telefonla bağlantı kuramadı. Yeni versiyon kullanımına uygun değil mi ? Mi 9 kullanıyorum
  6. A

Yardım google yedekleme sorunu

Google yedekleme verimli çalışmıyor bazen tam yedek almıyor. Ben o yüzden kesin çözümü bilgisayara yedek alarak buldum mecburen. Mi PC Suite linkten ilgili konuya bakabilirsiniz tam yedek alınıyor bu programla. Hazırlayan arkadaşların eline sağlık. birde bu konu var Mi Phone Manager ama ben...
  7. A

Soru Bildirim simgeleri ve kilit ekranı sorunu

bundle, habertürk, sahibinden, n11 bunlardan bildirim gelmiyor bütün ayarları denememe rağmen sadece whatsapp, instagram,facebook ve mail bildirimlerini alıyorum 1565207201 Aynı miui sürümünü mü kullanıyoruz benimki Global 10.2.13
  8. A

Soru Bildirim simgeleri ve kilit ekranı sorunu

ayarlarla ilgili bir sorun yok önerilen çözümlerin hepsini bende uyguladım ama bende de bazı uygulamaların bildirimleri hiç gelmiyor. Yazılımsal bir sorun gibi, yabancı sitelerde de aradım ama çözüm bulamadım henüz.
  9. A

Yardım Google asistan ve Google yedekleme çalışmıyor

bende de aynı sorun var ve malesef hala bir çözüm bulamadım...çözebilen var mı ? mi 9 global 10.2.13
  10. A

Yardım google yedekleme sorunu

ekran kilidini kaldırırsanız aktif hale geliyor
Üst Alt