aors kullanıcısının son içeriği

1. aors

Gcam Poco F5 Pro / Redmi K60 için Leica Filtreli Gcam

Şu linkteki ilk sıradaki apk yı kurun önce https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-hasli/f/dl14/ Uygulamayı başlatın, ana dizinde LMC8.4 klasörü oluşacaktır. O klasör içine şu xml dosyasını indirip atın...
  2. aors

Sohbet Mi 13 Pro vs Mi 13T vs Poco F5 Pro

13 pro risksiz direnç işlemi ile 13 ultra dirençli olanla aynı fiyata geliyor, o sebeple 13 pro almayın derim. Direnç vs yaptırmam 8-9 ay kullanır o zaman bakarım diyorsanız ayrı tabi
  3. aors

Soru Hyper OS dağıtım sacmaligi

Hyperos gelince cihazınız ne olacak, çok başka arayüz çok başka sorunsuz bir yazılım ya da 5 saat giden piliniz 10 saate mi çıkacak? %90 aynı şey zaten, bu kadar figan edip benim için bitmiştir diyecek bir durum yok ortada. Ayrıca yukarıda liste atmışsınız, gören de zanneder ki note 8 sizden...
  4. aors

Sohbet Mi 13 Pro vs Mi 13T vs Poco F5 Pro

13 pro yerine 13t pro demek istemiş olabilir misin? Çünkü hem fiyat hem kalite farkları olarak 13 pro > poco f5 pro > 13t sıralaması vardır, yani pek arada kalınmaz esasen :) 13 pro çift katmanlı anakarta sahip, direnç işlemi zor ve riskli, riski usta aldığı zaman da 5bin civarı fiyat istiyor...
  5. aors

HyperOS Xiaomi Redmi K60/ F5 Pro XiaomiEu Android HyperOS

F5 pro eu stabil hyperos kullanan arkadaşlar, herhangi bir sıkıntı var mı romda, yarın kilit açıp yüklemeyi düşünüyorum.
  6. aors

Çözüldü K60 kasma donma ses ve şebeke problemi

Sıkıntı şöyle durumlarda olabilir, operatör o bölgede 4g yi band20 üzerinden veriyorsa ve o bölgede 3g şebekesi vermiyorsa (ki az da olsa var böyle yerler) o zaman 2g ye düşüyor, çünkü genelde operatör o bölgedeki telefon görüşmelerini 4g + volte ile hallediyor, daha düşük bandlara yatırım yapıp...
  7. aors

Yardım 13 Ultra BL Kilidi Başvuru Hatası

Kilit başvurusu yapınca şu hatayı alıyorum. Çözümü bilen var mı?
  8. aors

Yardım Mi 11 Ultra Anakamera - Takılma/Donma

Merhabalar Cihazda kamera uygulamasını açınca anakamera (ilk açılan fotoğraf modunda) takılıp donuyor, bazen hemen bazen bir kaç sn sonra. Geniş açıya alınca sıkıntı yok, 5x zooma alınca sıkıntı yok, hatta 50mp modunu açınca da hiç sıkıntı yok. Çekirdek sürümü testlerinde de herhangi bir...
  9. aors

Rom Mi 10T Lite (gauguin) – Türkiye Kararlı A12 V13.0.1.0.SJSTRXM

Yüklenmeye yüklenir ancak kamera bozuk çeker muhtemelen.
  10. aors

Ana Başlık Poco X3 GT - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Band20 4g nin en yavaş bandıdır, özellikle vodafone çok kullanır. Eğer kırsalda ya da az çeken bir yerdeyseniz, band20 olmayan bir telefon kullanıyorsanız, telefon 4g yerine 3g ye düşecektir. Kaldı ki band20 ile gelen hız neredeyse iyi bir 3g hızıyla eşdeğer. Yani çok aşırı bir kaybınız olmaz...
  11. aors

Soru Mi.10T Pro alindi. tesekkurler STOYA

Hayırlı olsun, güle güle kullansın :)
  12. aors

Soru Mi.10T Pro alindi. tesekkurler STOYA

Oneplus 8T ya da 9R tavsiye ederim
  13. aors

Soru Çift Uygulama Galeri Erişim Sıkıntısı

Bir arkadaş özel mesajla bildirmişti, google play den farklı bir galeri uygulaması indirip onu kullanarak bu sıkıntıyı çözmüş
  14. aors

Yardım Redmi Note 9 IMEI Hk.

Redmi note 9a imei atmak için BL kilidini bile açmaya gerek yok şu an kullanılan yöntemlerde. Telefon içinden sıfırlayınca imei de uçmuyor. Mtk işlemcinin kolaylığı biraz da. Siz yine de BL kilidi açıp, twrp üzerinden efs yedeği alıp telefon haricinde bir yerde yedeği tutun.
  15. aors

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

Yılbaşı gelince süre sıfırlanır, her imei için 4 ay kullanım hakkı daha olur
Üst Alt