aors kullanıcısının son içeriği

1. aors

Yardım mi flash hatası, ne yapsam olmuyor.

İndirdiğiniz romdaki flash_all.cmd uzantılı dosyayı Notepad+ ile açıp Missmatching ve B1 adlı kod satırlarını silip kaydedip öyle dener misiniz
  2. aors

Soru Güvenilir satıcı

F2 pro sıfır olarak bulmanız çok zor, son 5 6 aydır sıfırı gelmiyor
  3. aors

Yardım bu 33W'lık adaptör sahte mi ?

Orjinal olduğuna emin olduğunuz kutu çıkması bir 33 Watt ile de denemeden kesin birşey denemez. 18w ile yaptığınız şarjda muhtemelen watt değeri düşük olduğu için sürekli 18w ile şarj ediyor. 33w ile olanda ise muhtemelen cihazınızın standartını aştığı için kesici devreye girip sık sık daha...
  4. aors

Soru Mi10t Rom yardımı

Ekran yenileme hızını 90 a çekince Endonezya globalde 10 saat ekran süresi alıyorum
  5. aors

Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Yeni çıkan modellere xiaomi donanımsal koruma koymuş çift hatta da, o yüzden çıkmama ihtimali var, bu risk göze alınarak alınmalı alınacaksa da. Ha eğer xiaomi yöntemi bir şekilde sızdırırsa da, o zaman oneplus gibi çift hat imei yolu da açılmış olur.
  6. aors

Sohbet POCO F3 Ekran Süresi - Pil Performansı

Pil kısmından bakarsanız orada son tam şarjdan sonrasını verir. Dijital denge kısmından bakarsanız orada 24 saatlik verir
  7. aors

Otomatikte kullanıyorum, cihazın otomatik ayarı yüksek ama zaten, yani şu anda tek bir lambanın yandığı büyük odada bile %60 larda falan parlaklık, gündüz ise genelde bu oran iç mekanlarda bile %80 civarı oluyor, kapkaranlık oda hariç %50 altına düştüğünü görmedim
  8. aors

Bu da 120 herzdeki netice, 8 saat. Yine üstünde gelen standart global roma göre 2 saat kadar daha iyi
  9. aors

Satış Poco F3 - Mi 10T - Mi 10T PRO

N Maalesef kalmadı
  10. aors

Yardım Poco X3 pro imeil

Ver 2-3 tane yazılım öğrencisinin eline, yarın imtihan var de, akşama çıkarır :)
  11. aors

Soru Oneplus Betadan Globale Geçiş

Sonundaki uzantı zip mi, bazen farklı uzantı da ilave olmuş oluyor, eğer farklı uzantı eklenmiş ise onu siliniz, sadece zip kalsın sonda dosya adında
  12. aors

Evet aynen öyle
  13. aors

Satış Poco F3 - Mi 10T - Mi 10T PRO

Hayırlı olsun
  14. aors

Buna geri döndükten sonra telefonun güncelleme kısmından son sürüme güncelleyebilirsiniz otomatik olarak. İşi uzatıyor biraz, önce geri dön sonra sonuncuya güncelle yaptırarak.
Üst Alt