aokcbs kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Telefonu Sattım Fakat Hat Çekmiyormuş

İmeilere baktığında sim 1 0 yazıyor sim 2 de imei yazıyor.
  2. A

Yardım Telefonu Sattım Fakat Hat Çekmiyormuş

Merhaba arkadaşlar 2 yıldır sorunsuz kullandığım mi note 10 telefonumu sattım. Fakat alan kişi hat çekmediğini söylüyor. Hattı önce sim 1 e takmış sonra sim 2 ye takınca hat çekmemiş. İmei atılmış cihaz ve imei sim 2 ye atılmış şekilde. Muhtemelen aşağıda ki konuda ki problemi yaşamış. Çözümü...
  3. A

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhabalar mi note 10 yurtdışı telefonum var. Daha önce imei atılmıştı bayadır sorunsuz kullanıyorum. Bugün wipe ile format data yaptım telefonu artık eşim kullanacak diye ve sim kartını sim 2 ye takacakken yanlışlıkla sim 1 e taktım. Ama tekrar değiştirip sim 2 ye takmama rağmen sim kartı...
  4. A

Yardım Mi 9 Sim Kart Sorunu

Merhabalar sorunu çözdünüz mü acaba ? Bende yanlışlıkla sim 1 e taktım kartı. Ve şimdi sim 2 ye taktığım halde çalışmıyor. Nasıl düzelte bilirim bilgisi olan var mı acaba ?
  5. A

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

Çok teşekkür ederim evet 12.5 eu beta yükleyeceğim de 12.6 eu beta
  6. A

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

Merhaba arkadaşlar telefonumda 12.5 - 21.2.3 sürümü kurulu acaba xiaomi.eu_multi_minote10_micc9pro_21.4.28_v12-11.zip bu versiyonu direk güncelleme şeklinde yükleyebiliyormuyum ? Yoksa herşey sıfırlanırmı.
  7. A

Bugün buna güncelledim telefonumu ve birçok sorun yaşadım. Dahili depolamayı görmüyor uygulamaların hepsi hata veriyor. Telefon kendi kendine kapanıyor. Kapanınca tuştan açılmıyor twrp ile açmak gerekiyor. Sonra temiz kurulum yapayım öyle düzelir kesin dedim. Yine aynı sorunlar. Telegramda...
  8. A

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

0dan temiz kurulum yaptım 1 saat sorun yoktu. Sonra bir anda kendi kendine kapandı geri açıldı . Ve tüm uygulamalar hep hata veriyor açılmıyor. Bu son versiyon mi note 10 ile çok sorunlu sanırım. Bu romu yüklemeden önce yoktu bu sorun.
  9. A

Telefonu bilgisayara bağladım yedekleyip tekrar rom kurayım diye. Bilgisayar bile görmüyor klasörleri.
  10. A

Arkadaşlar twrp sen manuel güncelledim fakat telefon mahvoldu. Ne yapmamı önerirsiniz. Herşey hata veriyor uygulama güncelleme yapılamıyor yer yok hatası veriyor ama 80 gb boş yer var
  11. A

bende mi note 10 var eu beta yükledim 3 hafta önce ama nedense güncellemeleri göremiyorum. Nezaman baksam telefonunuz saten güncel diyor :(
  12. A

Benim telefon mi note 10 ve 20.9.17 yüklü. Güncelle dediğimde güncelleme y ok diyor. Bu normal mi acaba ?
  13. A

Rom Mi Note 10/Pro Endonezya Stable V12.0.2.0

Merhaba arkadaşlar bende miroom var 12 bu romu tavsiye eder misiniz ? Ve nasıl yüklemem gerekiyor . 2 ayrı rom olduğu için bilmiyorum :(
  14. A

Diğer Kablosuz Kulaklık almak istiyorum

Düşünürseniz sattığım ürünler var. Belki hoşunuza giden birşeyler olabilir . Satış - Satılık Edifier X3 - Baseus W07 - Anker Q20 - Ugreen Ws102 Tws Kulaklıklar vb
  15. A

Satış Satılık Edifier X3 - Baseus W07 - Anker Q20 - Ugreen Ws102 Tws Kulaklıklar vb

Xiaomi Mijia 1080P 170 ° Akıllı IP Kamera: 250 Tl Satıldı Baseus 24W USB 3.0 QualComm 3.0 Cep telefonu Hızlı Şarj Cihazı : 59 Tl Satıldı Edifiers X3 Tws Kulaklık : 239 Tl ( 2 Adet vardır ) Beyazı Satıldı
Üst Alt