AntiPesimist kullanıcısının son içeriği

1. AntiPesimist

Yardım fabrika ayarlarina geri donme

cokkk saolun metesekkirim
  2. AntiPesimist

cihazda saten root var sifirladigim vakit twrp uzerinden sifirladigimda root gidecekmidir
  3. AntiPesimist

sifirladiktan sonra yapmam gereken herhangi bisi var mi peki kuaura bakmayin cahillik :)
  4. AntiPesimist

anladim saolun baska bisi almama gerrk yok dimi
  5. AntiPesimist

eminsiniz dimi hocam saolun
  6. AntiPesimist

telefonu saticamda fabrika ayarlarina doner ole degil mi herhangi bi sıkıntı yasamam
  7. AntiPesimist

telefonumda rootlu twrp uzerinden nelerin yedegini almam lazim telefonun imeinin gitmemesi icin yada baska alinmasi gerekenler nedir yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden yesekkurler
  8. AntiPesimist

Oneplus kullanıcı deneyimleri

oneplus kullanan arkadaslarin telefon deneyimlerini merak ediyorum xiaomieden oneplusa gecilir mi ne gibi farklilik var yazilimsal olarak xioamiden iyimi mi 9 ve pocophone f1 kullanmis biri olarak xiaominin radikal olarak yazilima bir care bulmasi gerek.
  9. AntiPesimist

Oyun Mi 9 pubg dokunmatik algısı

bende global kararli var 4 parmak oynuyorsan goruntu atarmiain video yani
  10. AntiPesimist

Yardım Oneplus 6t 8/128

oneplus 6t kullanıp genel anlamda kronik sıkıntı yasayan varmı yazılımsal yada donanımsal olup mi 9 dan oneplusa 6t gecilir mi? mi 9 kullaniyorum genel anlamda günluk kullanimda gayet cok basarili bir telefon ama bu dokunmatik algisina gelince beni birazsinir ediyor heleki oyun oynayan birisi...
  11. AntiPesimist

mi 9 kullaniyordun dimi bide dikizler egil durbun ac modunda mi dikizleri anlik gec aciyor sadece durbunu defil
  12. AntiPesimist

eminmisin peki ben bircok hassasiyet ayari yaptim bu normal holo da bile gecikme yasiyor bence bu konuyla alakasi olmadigini dusunuyorum egil durbun ac modunda olmadiginda hic bir sıkıntı olmuyor benim ogrenmek istedigim oyunla yada telefonla alakali olup olmadigi kullandigim ayarlar asagida...
  13. AntiPesimist

Pubg 4 parmak jiroskop oyuncusuyum telefon fotografdaki dikiz atesleri acerken bazen hemen acerken bazen 2 3 saniye gec aciyor.Onun haricinde hic bir sekilde dokunmatik sıkıntısı cekmedim.Bu dokunmatikle mi alakali yoksa tamamen oyunlami alakali cunku pocophone kullandigimda bu sorun daha...
  14. AntiPesimist

Yardım K20 pro pubg

Fiyat performans dediginiz telefon 4000 5000 tl arası yazık gunah değilmi saten yazılım olarak eksik bir firma bide bole bi olay oluncada insanin siniri bozuliyor illa gidip iphone samsung mu alalim
Üst Alt