Antila kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Ekran Boyutunu Nasıl Ayarlarım - Screen ReSize

Merhaba Arkadaşlar Telefonumun çentik kısmı arızalı bildirimleri tam göremiyorum, ekranı yeniden boyutlandırmak istiyorum . Yukarıdan 3mm kısaltmak istiyorum nasıl yaparım ? Vm overscan komutunu denedim fakat olmadı hata verdi , sanırım android 11 bu özellik kapatılmış.
  2. A

Yardım Telefonu Sifirlamadan IMEI Onarımı Mümkün Mü ?

Şöyle yapmayı planlıyorum Qcn yedeğini alıp , Twrp den adb shell ile telefondaki IMEI yi temizlemek Qcn yedeğini düzenleyip Telefona tekrar yüklemek Sanırım bu şekilde olucak Olup olmadığını bilmediğimden telefona zarar vermek istemedim , bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim .
  3. A

Yardım Telefonu Sifirlamadan IMEI Onarımı Mümkün Mü ?

Merhaba Benim telefon unlock ve rom lu . Telefondaki bilgilerim gitmeden IMEI repair yapabilir miyim ? Teşekürler
  4. A

Yardım Mi Note 10 Hard Brick Yardım

Pdf olarak ekledim . 1674124429 Telefoncu bana adl den yazilimi yüklediklerini fakat açılmadığını söyledi, mmc den dedi .
  5. A

Yardım Mi Note 10 Hard Brick Yardım

Merhaba , Xiaomi mi note 10 telefonuma , yanlis modem dosyasi yükledim ve hard brick oldu. Yükledigim modem dosyasi redmi note 10 a aitdi. Telefonum edl modunda pc tarafindan görünüyor. İstanbuldayim yardim edebilecek var mı? Teşekürler. 1674116719 1674116788 Telefonu tamire vermistim...
Üst Alt