AntiHackeR kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Redmi Note 12 Pro + 5G Repair

Gelişmelerden haber bekliyorum
  2. A

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G (ruby) IMEI eski haline getirme

Endonezya candır bende onu agtiktan plaka
  3. A

Rehber (ruby) redmi note 12 pro/plus 5g twrp ve root

Arkadaşlar bende dün aldım 6500tl ye 8.256gb 67w sarj dahil spot. Bundan önceki telim not9se twrpden hem orinal hemde atılmış imei yediğini aldım. Romlar arası geçişlerle istediğim imei yediğini atıyordum o geliyordu şimdi bunda twrpden imei yedek alsan imei uçtuğu zaman yedeği atsam olmazmi.
  4. A

Satış Endonezya üretimi global cihazlar

Hayırlı olsun. Eski fiyat kaçtan
  5. A

Evet aynen öyle
  6. A

Note 10 proyuda sipariş verdim. Gözü kapalı alabilirsiniz çok sağlam arkadaş
  7. A

Telefon geldi. Çok güzel paketlenmiş. hediye de bırakmış. kapalı kutu geldi kendisine referans olurum sağlam dürüst bir arkadaş ALLAH razi olsun.
  8. A

Arkadaşlar bende note10s nfc sipariş verdim. Arkadaş ile telefonla görüştük gayet kibar biri. Cihaz geldiğinde yine yorum yaparım.
  9. A

Rom MIUI 12.6 | Razer OS | Redmi Note 9S / 9 Pro Curtana-Joyeuse / 9 Pro Max / Poco M2 Pro (Miatoll)

KURTOGLU-, hocam kurdum. Ama çoğu yer ingilizce. Özellikle kamera ayarları Ne yapabilirim
  10. A

Rom MIUI 12.6 | Razer OS | Redmi Note 9S / 9 Pro Curtana-Joyeuse / 9 Pro Max / Poco M2 Pro (Miatoll)

KURTOGLU-, Cihaizm note 9s bu rom olurmu ? Euromdaki arama ses kayit ve Xioami rehberi varmı
  11. A

Rehber Miui 12 Razer 12.0.3 STABLE Redmi Note 9s/Pro [Curtana] KULLANDIĞIM EN İYİ PORT

roethlisberger, hocam eurom kullanıyorum. Bu romda arama ses kaydı varmı ve Xioami rehberi varmı
  12. A

Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Arkadaşlar note10s sattim. 3gun kullandım. Cihaz mediatek olunca isinma var oyun oynuyorsanız yada fazla kurcalarsanız arkasi baya ısınıyor. Ve bataryayı sömürüyor. Geri note9s döndüm Kısacası mediatek yaramaz.
  13. A

Haber Redmi Note 10 Pro İmei Tamiri Hakkında

Redmi 10s aldim kafam rahat
  14. A

Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Teşekkür ederim. Hayırlı bayramlar 1626754162 Geçilir. Ben note9s geçtim 1626754462 Bende yeni aldım. Aynen dediğin gibi. Yani arıza değil
Üst Alt