Antares kullanıcısının son içeriği

1. Antares

Soru Mi band 4 orjinallik sorgulama?

merhaba, mi bandlarda da 20 haneli güvenlik kodu olması gerekiyor mu? ben sizin paylaştığınız linkten telefon kısmına sn yazdığımda "tebrikler bu bir mi smart band 6" yazdı. orijinal midir acaba?
  2. Antares

Yardım mi bandlarda orijinallik kontrolü

cevaplarınız için çok teşekkür ederim
  3. Antares

Yardım mi bandlarda orijinallik kontrolü

merhaba, xiaomi eaerbudslarda güvenlik numarası bulunuyordu, ilgili bölümü kazıyıp altında yazan sayılarla güvenlik orijinallik kontrolü sağlıyorduk. aynı durum mi bandlarda da var mı acaba? mi band 6 almıştım fakat kutu üzerinde kazınacak herhangi bir yer yok. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  4. Antares

Bilgisayar Xiaomi Cloud PC Programı

tekrar merhaba, toplu indirme yapmadan bilgisayarla senkronize olma durumu yok mu micloud da? uygulamayı bilgisayarıma kurdum, ayarlarda video ve galeri kaydetme yerlerini aç dediğimde telefonumdaki fotoğraflar ve videolar bilgisayarımda gözükmüyordu. icloud da, icloudu bilgisayara kurunca...
  5. Antares

Yardım Xiaomi cloud kapatma yardım eder misiniz

evet bir kere denedim ama senkronize olduğunu görmedim. icloud bilgisayarda yüklüyken bilgisayarı açınca kendi kendine senkronize oluyor ya öylemi micloudda diye merak ediyorum
  6. Antares

Yardım Xiaomi cloud kapatma yardım eder misiniz

bir şey sormak istiyorum, micloud da icloud gibi bilgisayarı açtığında otomatik senkronize oluyor mu?
  7. Antares

Soru mi cloud bilgisayar senkronizasyonu

Merhaba, iphone da icloud u bilgisayara kurduğumuzda belegelerimde oluşturduğu fotoğraf klasörlerine telefondaki fotoğrafları yüklüyor ve düzenli olarak kablosuz senkronize ediyordu. şimdi telefonum xiaomi ve dün mi cloud kurdum fakat bilgisayarımda fotoğraflarımı sanırım atmıyor. icoluddaki...
  8. Antares

Yardım whatssap bildirimleri gelmiyor

Merhaba, redmi note 9 kullanıyorum, ara sıra whatsapp bildirimleri gelmiyor, telefona baktığım zaman görüyorum mesaj geldiğini. bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  9. Antares

Yardım note 9 ezan vakti uygulaması bildirim sorunu

merhaba, ezan vakti pro uygulamasının kendi uyarılarını kullanamıyorum.. uygulamada hepsi açık fakat telefonda uygulamaları yönet- bildirimlerde zil sesi seçmemi istiyor ve o zil sesini çalıyor.. uygulamanın kendi seslerini kullanmam mümkün mü acaba?
  10. Antares

Soru Mİ Band 2 Kullananlar

Merhaba, Mi band larda da whatsapp bildirimi alma imkanı varmı acaba ios için?
Üst Alt