ankylosauria kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Bluetooth kulaklık performansı

Çok teşekkür ederim hocam.
  2. A

Ben de airpods2'yi baldıza verdim, Arçelikten online alışverişle 869 liraya Freebuds3 aldım. 2 haftalık deneyimim şu şekilde: -Rüzgarlı havada karşı tarafa giden garip rahatsız edici ses artık yok. Karşı taraf sesleri daha net aldığını söyledi. -Ses kalitesi bana göre aynı (mi8 kullanıcısıyım)...
  3. A

Konusunu da açmıştım; Bende de Airpods 2 var, ben kulaklığın ses performansından memnunum ama rüzgarlı havada karşı tarafa inanılmaz rahatsız edici sesler gidiyor. Kendimde denedim, gerçekten çok rahatsız edici. İlginç bir şekilde sadece rüzgarda oluşan bir durum. Kulaklığı iphone'a bağlayıp...
  4. A

Yardım Airpods 2, karşıya parazit ses gitmesi sorunu

Bunu bilmiyordum hocam valla. Teşekkür ederim
  5. A

Yardım Airpods 2, karşıya parazit ses gitmesi sorunu

Merhabalar. mi8 cihazımla airpods 2. Gen kulaklık kullanıyorum. Rüzgara maruz kaldığında karşı tarafa elektromanyetik parazit sesleri gidiyor. AAC desteğini açıp kapatmayı denedim, bağlantıyı unutup tekrar bağlandım, kulaklığa reset attım fark etmedi. Kulaklık da telefon da alalı 1 ay olmadı...
  6. A

Soru Chrome kaydırma ekran alıntısı sorunu

android 10 güncellemesi -> yenilikler kısmında aynen şöyle yazıyor: "Onarım: Kaydırılan ekran görüntülerinde üst üste binen resimler." Chrome'da hala olmuyor ama Xiaomi'nin kendi tarayıcısından denediğimde kaydırmada sorun çıkmıyor.
Üst Alt