Animecu kullanıcısının son içeriği

1. Animecu

Yardım Xiaomi Redmi3s Prime Sıvı Teması

Merhabalar sorunum 2 hafta önce telefonuma su kaçtı ve kapattım açmadan pirince yatırdım 1 gün bekledim sonra sarj göstergesi kırmızı yanıp sönüyordu sonra 12 saat daha pirince yatırdım bu arada bataryasını çıkarmıştım her iki işlemde de şuan telefon açılma sesi veriyor fakat ekrana görüntü...
  2. Animecu

Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

Hala bir cevap yok bari çözüm yok diyin kurtulun mantıken bir çözüm olması lazım sonuçta siz xiaominin yetkili forum üyelerisiniz cevap vermiceksiniz çözüm öneriniz yoksa yazmanız yeterli...
  3. Animecu

Acaba kararlı rom olduğundan mı atılmıyor? Redmi 3S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Animecu

Telefon a persist atıcam wifi çaluşmıyor hotspot çalışmıyor Bluetooth çalışmıyor ama bootloader ı açamadım Redmi 3S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Animecu

Ya abi benim sorunuma bir çözüm yok mu ya? Redmi 3S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Animecu

O gene iyi vakit vermiş bende oda olmuyor :) Redmi 3S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Animecu

Rehber Persist Nasıl Yüklenir? (Sensörler, Wifi/Bluetooth, Parmak İzi Okuyucusu vs. sorunu çözümü)

Merhaba hocam ben persist yüklemek zorundayım dediğiniz gibi wifi ve diğer söyledikleriniz çalışmıyor fakat ben bootloader kilidini açamıyorum rica etsem yardımcı olurmusunuz fotoğrafta attığım şeyi sürekli diyor çok denedim telefonu formatladım yeni mi hesabı açtım micloud u temizledim sonuç...
  8. Animecu

Üstüne üstelik hala deniyorum maalesef olmuyor hocam önceki mi hesabını sildim telefonu formatladım dediklerinizi uyguladım sonuç aynı fotoğraflarda attım Redmi 3S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Animecu

Maalesef hocam dediklerinizi uyguladım hala aynısını diyor doğrulanmadı bir veya iki dakika bekleyin ve tekrar deneyin diyor üstüne üstün mihesabı farklı açtım onlada denedim olmadı kısacası micloud u verilerini temizledim onunlada olmadı başka bir öneriniz var mı ?
  10. Animecu

Yardım Xiaomi redmi3s prime Bootloader Sorunu

Zorlandığım birşey yok aslında sadece sinir olduğum birşey var hesap ve cihaz ekleye tıklıyorum hesap ekleye tıklıyorum doğrulanamadı bir veya iki dakika sonra tekrar deneyin diyor baya baya denedim bir sonuç alamadım bu benim sinirlerimi bozuyor internetden araştırıyorum kimse böyle bir sorunla...
  11. Animecu

Merhabalar benim bir sorunum var hesap ve cihaz ekleye girdim ve hesap ekleye tıkladım doğrulanamadı bir veya iki dakika sonra tekrar deneyin diyor ve defalarca denememe rağmen bir sonuç alamadım bunun bir çözüm yolu vardır illa ki yardım edebilirmisiniz ? Telefonum Redmi 3S Prime
  12. Animecu

Yardım Redmi 3S Prime Bootloader Unlock Açmada Sorun

Öncelikle merhaba Direk sorunumu anlatayım ben şimdi geliştirici mod u aktif edip geliştirici seçeneklere giriyorum ve ordan miunlock durum da hesap ekle ye tıklıyorum hesap ekleniyor diyor ve hesap doğrulanamadı bir veya iki dakika sonra tekrar deneyin diyor. Yaklaşık bayadır denedim fakat...
  13. Animecu

Yardım Xiaomi redmi3s prime Bootloader Sorunu

Sorunumu şöyle anlatayım geliştirici seçenekler e giriyorum mi kilit açmaya giriyorum hesap ve cihaz ekleye tıklıyorum hesap ve cihaz eklenmeye hazırlanıyor diyor ve ardından bir veya iki dakika bekleyin tekrar deneyin diyor ve mi kiliti açamıyorum sitesine girdim mi de buraya atıyor sonuç...
Üst Alt