anilutku kullanıcısının son içeriği

1. anilutku

Sohbet Yeni Bebeği Olan Biri İçin Telefon Önerisi (Kamera) Note 8 Pro'dan Geçiş

10.000 TL ayırabilirim bütçe olarak değerli dostlar. Mi 12 Pro Plus ve 12 Pro'ya baktım fakat bu ürünlerde çekim sorunu vb. sorunlardan söz etmişler doğru mudur bilemedim.
  2. anilutku

Sohbet Yeni Bebeği Olan Biri İçin Telefon Önerisi (Kamera) Note 8 Pro'dan Geçiş

Merhaba dostlar, 2.5 yıl önce eşime Redmi Note 8 Pro almıştım, güzel güzel kullandık. Şimdi bir bebeğimiz oldu, Allah isteyen herkese nasip eylesin inşallah... Eşim tabii fotoğraflarını çekmek istiyor, videolar çekmek istiyor fakat elindeki telefon buna pek müsade etmiyor. Bundan hangi telefna...
  3. anilutku

Yardım 2.el Mi 10T alıcam biraz yardımınız gerek.

Hocam merhaba, kamera olayını daha önce yapan var mı acaba? Çok aklıma yattı Ali'de orjinal kamerası 500 TL'ye getirilebiliyor.
  4. anilutku

Soru Mi 10T / Video / 60 FPS Odak Problemi HK.

Merhaba, Telefonumda 60 FPS video çekmek istediğimde sürekli netleme yapıyor her hareket değişikliğinde buda küçük anlık bulanıklaşmaya sebep oluyor. Atladığım bir ayar mı var? Teşekkürler.
  5. anilutku

Ana Başlık Mi 10T 5G - Detaylı Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar merhaba, Cihazın tuş kilidini açarken nasıl kullanıyorsunuz? Açıkçası ben parmak izinden pek memnun değilim, çünkü en çok kullandığım baş parmağım kayıtlı ama cepten çıkartırkende algılıyor, ekrana bir şey gelince bakmak içinde algılıyor bazen açmak istemediğimde açıyor. Yüz tanımada...
  6. anilutku

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Global Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.4.0.RJDMIXM İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar merhaba, Şu an 10T cihazımda 12.1.1 Global kararlı sürüm bulunuyor. OTA'dan geliyor güncelleme fakat kur dediğimde TWRP'ye düşüyor onu orada bulamıyorum. TWRP'den flashlamak için hangi dosyayı indirmem lazım yeni sürümü, link gönderebilir misiniz zahmet olmazsa. Saygılarımla.
  7. anilutku

Soru Mi 8 SE ' den sonra ...

Ben 10T 8/128'e geçtim, gayet mutluyum. Amoledden geçiş nasıl olur diye düşünüyordum hiç aramadım. Tavsiye ederim.
  8. anilutku

Yardım OTA Güncelleme Hk.

Merhaba arkadaşlar, Daha önce Mi 8 SE kullanıcısıydım. İkinci el bir 10T edindim yaklaşık 1 ay önce. OTA'dan güncelleme geliyor, fakat hiç güncellemeyi düşünmemiştim malum Mi 8SE'den sonra... Dün denemek istedim güncelle dediğimde indiriyor, yüklemeyi başlat dediğimde telefon yeninden başlayıp...
  9. anilutku

Ana Başlık Mi 10T 5G - Detaylı Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar merhaba, Aranıza 2.5 senelik Mi 8 SE kullanımı sonrası yeni katıldım. Şu an 12.1.1. Global kararlı sürüm kurulu 12.5'a geçiş sağlayayım mı otomatik güncelleme ile? Teşekkürler.
  10. anilutku

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar merhaba, Mi 8 SE kullanıcıyım standart bir telefon kullanıcısı olarak bu telefona geçmemin avantajları değil dezavantajlarını belirtebilir misiniz müsaitseniz eğer... Mi 8 SE'yi 2.5 sene önce 1.500 TL'ye almıştım, artık bir heyecan arıyorum. Yine yurt dışı olarak Mi 10 T PRO temin...
  11. anilutku

Ana Başlık Mi 11 Lite 5G - Tüm Özellikleri [Kullanıcı Yorumları]

Hiç gelecek gibi durmuyor, yalnızca 4G üzerinden dönüyor piyasa umarım yanılırım.
  12. anilutku

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Hayırlı ramazanlar, Allah oruçlarımızı kabule etsin.
  13. anilutku

Sarı olan her şey ticari taksiyi canlandırıyor gözümde. Hayırlısı hocam :D
  14. anilutku

YouTube'de Kerem Enginar'ın videosunu izledim yan çerçeveler için plastik diyor fakat arka tarafın soğuk hissiyatı alüminyum olarak belirtmiş ama mutlaka oda plastiktir 156 Gram ile zaten başkası beklemek zor. Bakalım 5G nasıl olacak, ama plastik oluşu hoş değil. Bizim Mi 8SE'nin kenarları sizce...
  15. anilutku

Arkası plastik mi, yoksa bizim Mi 8 SE arkası gibi mi hocam anlayamadım tam ön cam G5'miş ama arkaya dair veri bulamadım.
Üst Alt