AnıLAkgLu kullanıcısının son içeriği

1. AnıLAkgLu

Soru Aliexpress Batarya Siparişi

hocam bende sipariş ettim taktım ve şuan kullanıyorum. Çok memnun kaldım ben de. Alacak arkadaşlara öneririm.
  2. AnıLAkgLu

Yardım Xiaomi mi 6 ahize sesi az geliyor

Rehber - Mi 6 Ahize Ses Yükseltme bu yöntemle yapabilirsiniz.
  3. AnıLAkgLu

Yardım Mi6 AHİZE (Karşıdan Gelen Ses)

4. AnıLAkgLu

Yardım Xiaomi mi 6 ahize

5. AnıLAkgLu

Rehber Mi 6 Ahize Ses Yükseltme

Bu işlem Sadece Root yetkisi olan cihazlarda çalışır. Bilginize. Öncelikle yapılan işlemler konusunda sorumluluk almıyorum. Ben denedim ve birçok kişide gördüm sorun düzeliyor. Öncelikle Root Explorer programına ihtiyacınız var ve bu programa root yetkisi vermeniz gerekiyor. Sonra programdan...
  6. AnıLAkgLu

Yardım Xiaomi Şarj Kablosu Nasıl ?

kimse kullanmıyor sanırım :D
  7. AnıLAkgLu

Yardım Xiaomi Şarj Kablosu Nasıl ?

Mi store da gördüğüm bu örgü kabloyu kullanan var mı ? Hızlı şarj konusunda performansı nasıl ? Deneyimlerinizi belirtirseniz ona göre almayı düşünüyorum. Cihazım mi 6
  8. AnıLAkgLu

Yardım 2 saniyelik bir video 14 MB gözüküyor

eğer google kamera kullanıyorsanız ve 4k çekim yapmayım 1080p de bu sonucu alıyorsanız kamera ayarlarından bitrate değerini düşürün (mesela en uygun 10 yapın) yer kaplamayacaktır.
  9. AnıLAkgLu

Uygulama Önereceğiniz reklam engelleme

hocam benim indirdiğim romun içinde gömülü olarak sanırım reklam engelleme var. Ancak oyunlarda reklam izlemek için beni engelliyor. Bunu nasıl eski sıradan haline getirebilirim ?
  10. AnıLAkgLu

Rom MIUI 12 Mi Room Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

mi 6 için mixer dsyalarını paylaşabilcek var mı ? Mi roomun ses dosyalarının daha iyi bir performans verdiğini gördüm ama rom değiştirdiğim için o ses dosyalarını kullanmak istiyorum. Atabilcek varsa sevinirim.
  11. AnıLAkgLu

Yardım Mi6 20.6.18 miuipro?

hocam peki 20.5.xx sürümleri yayınlanmış. 20.6.18 sürümü bir süre sonra yayınlanınca mı modlayacaksınız ?
  12. AnıLAkgLu

Yardım Mi6 20.6.18 miuipro?

Hocam açıkçası çok iyi birşey yapmış olursunuz zaten artık güncellemede almayacağı için kimsenin hakkına girmiş olmuyoruz drunk~~:D
  13. AnıLAkgLu

revosa geçmeyi düşünüyorum. Görüşleriniz neler ? Miui 12 de Magisk,gcam gibi şeylerde sorun oluyor mu ? Eğer stabil sorunsuz diyorsanız kullanmak istiyorum.
  14. AnıLAkgLu

miui 12 yi son sürümlerde de olsa stabil değil diyorlar. Deneyimleriniz nelerdir? Geçmeli miyim ?
  15. AnıLAkgLu

20.6.18 sürümü mi 6 da miui 12 mi yoksa 11 mi ?
Üst Alt