anıl72 kullanıcısının son içeriği

1. A

Gcam [TÜRKÇE][SORUNSUZ] Google Kamera 7.3.018 - Urnyx05 2.5

Mi a3 te 0.6 veya 2.0 seçeneklerini seçince kapanıyor ve uygulamayı kaldırınca kadar açılmıyor. A3 kullananlar 2.ve3. Kamerayı göster seçeneğini kaldırarak kullanabilirsiniz. Manuel zoom yapabiliyor. Ana kamera olarak gayet başarılı
  2. A

Güncelleme Mi A3 Android 10

Cevap için teşekkürler hocam. Herkeste varsa böyle problemler duzeltirler herhalde. Isinmasa yine çok dert etmem ama 40-50mb oyunlarda bile baya baya ısınıyor.bazi oyunlardan atıyor gerçekten android 9 çok iyiymiş
  3. A

Güncelleme Mi A3 Android 10

Keşke yuklemeseydim şu android 10 u. Eskiye göre bariz ısınıyor telefon. Ayrıca kamerada pro modda sapıttı en fazla 1/4 saniye çekim aralığına izin veriyor normal modda 4.kez android 10 veriyorsun halen hatalı
  4. A

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

çok güzel anlatmışsınız hocam ama ben zayıfım bu konularda:) açıklamayı okudum ama adb programı twrp kurarkende görmemişti bağlantı kablosu tak çıkar yapıp şansıma olmuştu o yüzden bu şekilde kurulum beni zorlar yine :) yardımlarınız için teşekkür ederim başka bir yöntem yok mu?mesela...
  5. A

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

çok anlamıyorum hocam bu işleri o yüzden ota ya elbet gelir değil mi?
  6. A

hocam bende eu rom 10.1 var 1.4g boyutunda 10.2 changelog yazan güncelleme geldi ota da gözüküyor fakat yükle dediğimde zaten yüklü uyarısı veriyor neden olabilir acaba ?
  7. A

Haber [17 Aralık] Google Türkçe Asistan Geldi. Aktif Etme Adımları Yazımızda

ses sekmesinin içinde ki diller bölümünden birincil dili english(US) yaptım voice match açıldı.ancak ok google diye ses tanıtın diyor 50 kere dedim ama ilerlemedi malesef:(
  8. A

Mod Mi5 Android Pie'de Sorunsuz Çalışan Gcam ve Gece Çekim özelliği

eyvallah hocam araştırıyorum
  9. A

İnceleme Syberia Project Kurulum Tanıtım İnceleme ve Detay Bilgilendirme (Android 9.0 Pie)

hocam konu için teşekkürler.telefonum rootlu twrp yüklü magisk yüklü. twrp üzerinden temizle yap demişsiniz herseyi silmek mi gerekiyor?gerekiyorsa herseyi silersek magisk te kaldırılmış olur herhalde?(ya da herşeyi silmeyecekm miyiz yoksa?) sonra twrp üzerinden magiski tekrar kurup twrp...
  10. A

Mod Mi5 Android Pie'de Sorunsuz Çalışan Gcam ve Gece Çekim özelliği

peki android pie yı nasıl yükleyeceğiz hocam? bende eu rom miui10 var,miui android pie ye geçince olmuyor mu? aralarında ki farklar nelerdir acaba?
  11. A

Haber Sürpriz! Xiaomi telefonlara Google Kamera desteği geldi

miui 10 , eu rom var hocam.
  12. A

Haber Sürpriz! Xiaomi telefonlara Google Kamera desteği geldi

hocam bende mi 5 var gcam indirdim 3-4 tane hepsi çalışıyor.videoda 60 fps kayıt yapıyorum pc ye atıp baktığımda 20-22fps aralığında ve kötü videolar çekiyor var mı bunu düzeltecek bir şey,yada mi 5 için gerçek60fps kayıt yaptıran bir apk?
  13. A

Uygulama Çeşitli Xiaomi Cihazlar için Google Kamera

bir çok uygulama sürümü mevcut diğerlerini deneyip telefonunuza daha iyi uyan bir sürüm bulabilirsiniz.
  14. A

hocam benim mi 5 rootlu senin fotodaki ile aynı. google camera kur bildiğim kadarıyla açık olmazsa zaten çalışmayacaktır.yukarıda verilen googlecamera linkini indir dene en fazla çalışmaz
  15. A

mi 5 e night sight özelliği gelecek mi hocam android 8 de.bilginiz var mı?
Üst Alt