Anhedonic kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom [OFFICIAL][11] EvolutionX 5.8 for Mi A3

Hocam dediğim gibi download aşamasına kadar aynısını yapın ses açma kısmaya basılı tutun bi süre bilgisayarda yeniden usb aygıtı algılandığında seçin tekrardan cihazı downloada tıklayın ben öyle çözdüm
  2. A

Orada yazanlar çözmedi hocam hep sahara fail hatası aldım. Arka kapağı açmadan çözdüm telefonu bilgisayara takınca EDL modunda görüyorsa eğer ses açma kısmaya aynı anda basılı tutunca bilgisayar yeniden görüyor cihazı o zaman download yapabildim telefona. O rehberi kullandım ancak kapak açma...
  3. A

Brick olmuş hocam o konudaki talimatları dene istersen
  4. A

Rehber Mi A3 Unbrick rehberi [Android 11]

Hocam siz yaparken sahara hatasıyla karşılaştınız mı hiç ?
  5. A

Çözebildiniz mi hocam 5 saattir uğraşıyorum çözemedim
  6. A

Aynı hatayı veriyor hocam
  7. A

Bulduğum tüm yöntemleri denedim başaramadım siz nasıl çözdüğünüzü paylaşır mısınız ?
  8. A

Rom [OFFICIAL][11] Paranoid Android Ruby Beta 3 for Mi A3

Telefonum kurulum sonrası siyah ekranda kaldığı için Telegrama giriş yapamıyorum bilgisayardan :D
  9. A

Rom [OFFICIAL][11] Paranoid Android Ruby Beta 3 for Mi A3

Kurulum sonrası stock android 11'e dönebilir miyiz ? bir engel var mıdır ? 2. olarak hangi uygulamayla flashlamamızı önerirsiniz ? Adb ile flashlayacaksak da adım adım anlatma şansınız var mıdır ?
  10. A

MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

Arkadaşlar Miui12den vazgeçip orijinal yazılıma döndüm ve cihazın bootloader kilidini kapatmak istiyorum. Android 11 sürümünde şu an var mıdır bir yöntem gösterebilecek olan ?
  11. A

Ben yükledim ancak mobil veri çalışmadı
  12. A

Canımı sıkan tek şey alttaki beyaz çizginin kaldırılmaması. Android 10da adb shell wm overscan 0,0,0,-90 yazıp yok edebiliyorduk bunda işlemedi komut var mı ona bir çözüm? Klavye açılınca kocaman bi boşluk oluyor altta çok rahatsız edici 1603916342 Mobil veri de kullanım dışı :(
  13. A

to flash additional zips please reboot recovery to switch to the updated slot. Failed to mount /system_root ( permission denied) hatası verdi. Kurulumdaki adımları takip ettim farklı bir şey yapmadım. Slot değiştirip ötekine de flashladım romu. Rebootladım açtım telefonu şimdilik sıkıntı...
  14. A

Sürekli açık ekran pil tüketiminde zirvedeydi AOD fix flashladım bu sefer sürekli hata raporu geliyor
  15. A

Sıfırladım hocam yeni kurdum bakalım aynı sorun devam ederse ve yeni bir şey olursa yazarım
Üst Alt