angraf kullanıcısının son içeriği

1. A

Sohbet Xiaomi shop mi8 fiyatı hk.

bu fiyatlar ile türkiye ye yeni giren bir markanın diğer markalar ile rekabet etmesi mümkün gözükmüyor. mi8 i 4999 TL yapıyorsun ve başarı bekliyorsun. Komik
  2. A

Haber Asılsız Konu

mi8 6 ay içinde 2500 TL skalasına düşer banka bonuslarıyla 2400 küsür tl ye alınır ama kredi kartlarında artık taksit yapılamaması tabi satışları düşürür
  3. A

Duyuru MIUI 10 Güncelleme Takvimi ve Desteklenen Cihazlar

global cıkınca ancak kullanırız daha da ona vardır bence MIUI 10 'a telefonu sıfırlayıp geçmeyi düşünüyorum kim bilir ne zaman çıkacak :)
  4. A

Duyuru 5. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması

nasip olursa katılmak isteriz
  5. A

Rom Mi5 8.3.1 Global Beta Oreo Yayımlandı

güncelleme yaptım fakat android sürümü hala 7 gözüküyor.
  6. A

Alış Gearbest BEDAVA 900 Puan Kazanma Rehberi 18$ Promosyon

yalnız sanırım sadece her alışverişte %30 kullanabiliyoruz puanı değil mi ?
  7. A

Rom Mi5 8.3.1 Global Beta Oreo Yayımlandı

bana da geldi şimdi bildirim indiriyorum güncelleyeceğim.
  8. A

Rom MIUI 9 7.12.1 Global Beta ROM Güncellemesi

merhabalar güncelleme sonrası uygulama logolarının renkleri daha canlı oldu. Bildirimler ios vari olmuş. Hızlanma var cihazda. Şarjda daha iyi gibi. Fakat diğer arkadaşlardaki gibi ayarlardan yüklü uygulamalara girince bende de hata veriyor. Xiaomi ekibi en kısa sürede fix update yayınlayacaktır.
  9. A

Yardım Güncelleme sonrası ana ekran açılmıyor? (Çözüldü)

aynı sorun bende de vardı bu şekilde çözüldü teşekkürler.
  10. A

Mi VR

bobo vr da baya beğenilmiş dediğiniz gibi. Yurt içi fiyatları 80-90 TL civarı .
  11. A

Yardım ekranının sağ üstünde sarı leke

merhaba arkadaşlar forumda ki ekran değişimi yapan arkadaşa 180 TL'ye ekranı değiştirttim. Şuan da sorun halloldu. Biran önce Xiaominin türkiyeye girmesi lazım ya bu tip konularda disbrütörler çok yetersiz kalıyor.
  12. A

Mi VR

evet ne yazik ki hepsiburada bu ürünü yine de satıyor :) Bu şekilde almam doğru olmaz alan ve konuyu açan arkadaşa da türkiye ile uyumlu değil sebebi ile iadesini öneririm. Daha uygun bir alternatif denenebilir .
  13. A

Mi VR

sebebi şu hocam fiyatı pahalı 290 küsür tl vermişken miunun kendi uygulamasınıda kullanmak istiyorum yoksa 80-90 TL ye benzer kalitede alternatifler var.
  14. A

Mi VR

bende bu cihazı almak istiyorum ama MIUI VR arayüzü çince diyorlar eee filmlerde cince o halde türkçe altyazı atılabiliyor mu ? Bilgisi olan bir arkadaş varsa bilgi rica edebilir miyiz. Hepsinuradada 290 TL ye satılıyor.
  15. A

Yardım ekranının sağ üstünde sarı leke

hocam suanda atamıyorum ama bildiğimiz önceden lg g2lerde de olan ekran sarı leke hatasının birebir aynısı.
Üst Alt