Angel_54 kullanıcısının son içeriği

1. A

Rehber POCO Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

S.a Beyler Bu yöntemi denedim telefone dosyaları yazdı ve açılış ekranında 5sn ibaresi çıktı fakat velakin tuşa bassamda kilit işareti çıkmıyor normal olarak açılıyor yapılan kontroldede kilitli olarak görünüyor.. Cihaz: Note 12 Pro 5G-Dimensty 1080 işlemci
  2. A

Yardım Redmi Note 12 pro 5G Global rom

Beyler BL kilidini açmadan Çin romundan Globale geçiş nasıl yapılır Bilgisi olan var mı DFT PRO ücretli yazılımda var elimde ama yapamadım romu atınca bu miui bu cihaza yüklenemez diyor açılışta sürekli.. Aldığımda global rom vardı kurcalayınca çöktü mecburen cin romu attım sadece orda çalıştı..
  3. A

Soru Hızlı Sarj Özelliği ve Bilgisayar Bağlantısı Çalışmıyor

Kopan parçayı tespit ettim Akım koruma falan değilkabloyu ters düz çevirdiğinde farketmemesini sağlayan parçaymış şuan kabloyu ters bağladığımda usb çalışmıyor ve sadece 5v1a ile şarj oluyor fakat düz bağladığımda Ampere Uygulamasında Aldığım verilere göre Net 33W hızlı sarj sağlıyor ve...
  4. A

Çok garip bir olay oldu az önce telefonun tekrardan içini açtım ve biraz kurcalayım derken sarj soketinin tam dibinde çok ufak bir ne olduğunu bilmediğim elektronik bir mağzeme vardı soketin tx- tx+ uçlarının bağlandığı mağzeme elimde kaldı komple yerinden koptu.. ilgin olan kısım ise telefon...
  5. A

O dediğinden bulmak çok zor benim ilimde soket ve power entegresi değiştiğinde çözülcek olsa yapacak birini bulurum fakat sorun tam nerden kaynaklanıyor onu saptayamadım.
  6. A

Başka roma geçme sanşım yok cünkü bilgisayara bağlayamıyorum twrp de yüklü değil kendi ota güncellemesinden mevcut sürümü tekrar indirim tekrar kurdum sonuç değişmedi.. 1656500931 Bu arada ben problemin Sarj ile ilgili olduğunu düşünmüyorum adaptör ile iletişime geçemiyor o yüzden hızlı sarja...
  7. A

S.a merhabalar arkadaşlar Başlıkta belirttiğim gibi telefonumu sarja birkaç kez kablo denemek amaçıyla tak cıkar yaparken birden bire hiç şarj almamaya başladı Cihaz şuanda sadece kapalıyken 6 saate şarj oluyor açıkken sarj işareti çıkyor ama sarj olmuyor hızlı şarja yada mi turboya geçiş...
Üst Alt