anemoS34 kullanıcısının son içeriği

1. anemoS34

Rehber MI 8 SE Android Q Modem Dosyası (Portre Modu ve Sensör Sorunları Yok)

nereden kapatılıyor tam olarak?
  2. anemoS34

Rehber MI 8 SE Android Q Modem Dosyası (Portre Modu ve Sensör Sorunları Yok)

dosyayı flashlamak isterken böyle bir hata veriyor sebebi nedir?bu arada telefondaki yüklü rom xiaomi.eu_multi_MI8SE_V11.0.3.0.QEBCNXM_v11-10
  3. anemoS34

Tema Bios Açılış Animasyonu

elinize sağlık hocam çok güzel olmuş gerçekten
  4. anemoS34

Tema Bios Açılış Animasyonu

mi 9se ile uyumlumu hocam?
  5. anemoS34

MIUI 12 Mi 9 SE - MiRoom MIUI 12 20.7.9 Beta Rom

hocam örnek olarak eu ile miroom arasında ne gibi farklılıklar var?
  6. anemoS34

MIUI 12 Mi 9 SE - MiRoom MIUI 12 20.7.9 Beta Rom

eu betamı yoksa bumu? ikisinide kullanan yorum yapabilir mi?
  7. anemoS34

Yardım Xiaomi Akıllı Lamba Bağlantı Problemi

Herkese iyi forumlar arkadaşlar, Xiaomi mijia akıllı masa lambası aldım fakat lambayı mi home üzerinden bir türlü telefona bağlayamadım. Belirtilen tüm adımları uyguladım defalarca fakat telefon cihaza bağlanamadı hatası alıyorum. Cihazı bulup wifi ağının şifresini girince telefoda wifi...
  8. anemoS34

Rom [Android Q]Mi 9 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

dün akşam V11.0.3.0 güncellemesi geldi.
  9. anemoS34

Soru Garanti Belgesi

hepsiburada'dan hangi mağza üzerinden aldın? büyük ihtimalle paketlenirken karışmış olabilir belgeler. hepsiburada ile veya satın aldığın mağaza ile iletişime geç problemi çözeceklerdir.
  10. anemoS34

Yardım Sim Kart Etkinleştirilmedi Hatası

herkese yorumları için teşekkür ederim fakat her şeyi denedim olmadı maalesef format atıp temiz kurulumla miui 12 kurdum aynı tekrar temiz kurulumla eu stabil rom kurdum yine aynı boşu boşuna o kadar uğraştım kısacası... ilk defa böyle bir problemle karşılaştım. şuan için tek çare bekleyip...
  11. anemoS34

Soru Konuşurken hoparlörden cızırtı

aynı şekilde bendede oluyor bende hoparlöre alıp geri ahizeye alınca düzeliyor. ben hoparlörde problem olduğunu düşünüyordum açıkçasıo ozaman bende miui 12 yükleyeyim bakalım düzelecekmi.
  12. anemoS34

Çözüldü Turkcell sim kart etkinlestirme sorunu...

ben bu şekilde hata alıyorum her şeyi denedim fakat olmadı maalesef...
  13. anemoS34

Yardım Sim Kart Etkinleştirilmedi Hatası

Merhabalar arkadaşlar, Rom yükleme ve Band20 işleminden sonra telefonum bir türlü SIM kart etkinleştirme işlemini gerçekleştirmiyor resimde yazan " REACH_DOWNLINK_SMS_LIMITATION " hatasını veriyor sürekli. Cihazımı bul'u kapatıp açtım, mi cloud hesabından çıkıp tekrar oturum açtım...
  14. anemoS34

Sohbet Modem Kablosu Renk Sıralaması

arkadaş jack ın resmini gönderdi dediğiniz gibi 2 kablo bağlanacakmış jack 2 li gözüküyor adsl bağlantısı için 1587827215 bu şekilde jackın arkası yani telli kısmı bize bakacak şekilde tutuncamı ilk mavi sonra beyaz olacak
  15. anemoS34

Sohbet Modem Kablosu Renk Sıralaması

hocam kopan kablo dsl portuna giren kablo aşağıda modemin resmini paylaşıyorum benim yanımda olmadığı için inceleyemiyorum fakat arkadaş kablonun 5 renkli olduğunu söylüyor bende o yüzden işin içinden çıkamadım maalesef :/
Üst Alt