AndroKiller kullanıcısının son içeriği

1. AndroKiller

Yardım Rn11 pro 4g ye rom yazarsak recovery de kalır mı?

Nerrde kayıt ettirdin fiyat ne dediler çıktımı repair
  2. AndroKiller

Yardım Note 11 rom hakkında bilgi.?

Gelişmeleri yazarmısınız
  3. AndroKiller

Yardım Note 11 rom hakkında bilgi.?

Hocam bendede aynı cihaz var direkt arka kapakta yazan model farkı ne o endonezy romunun?
  4. AndroKiller

Soru Redmi note 11 repair imei oluyormu?

Arkadaşlar imei repair oluyormu veya olurmu sizce?
  5. AndroKiller

Yardım Aosp mi notlar kurulurmu

Notlardaki yedeklere mi clouddan ulaşabilirmiyim bunu yaparsam
  6. AndroKiller

Yardım Aosp mi notlar kurulurmu

Arkadaslar aosp rom kullaniyorum fakat mi notlarda kaydettigim bir suru not var mi notlari aosp rom a kuramadim apk uyumlu degil dedi nasil calistirabilirim sizce mi cloud uzerinde yedekleri var notlara ulasmam lazim tarayicidan girdim mi notlara ama kayitli notlar gelmedi
  7. AndroKiller

Soru Rom önerisi 2022

arkadaşlar bende rom arıyorum cihazı yeni aldım fakat eea kurdum içine pek sarmadı batarya olarak iyi değil şişirimiş gibi arayüz ne önerirsiniz
  8. AndroKiller

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

hocam emrhaba bunun beta olmayan stabil sürümü yokmu acaba ?
  9. AndroKiller

Yardım Mi id soeun yaratırmı?

Merhabalar aklıma takılan soru şu Şimdi xiaomi cihazlar sıfırlandığında veya rom atıp ge mi romlara dönünc. Cihaz ilk açıldığında şifre istiyor hesap şifresi mi hesap şifresi Yeni cihaz alacağım ve bu cihazı kardeşime vereceğim o şifreyi istememesi için ne yapabilirim?
  10. AndroKiller

Soru AOSP Rom kurudktan sonra kernel gereklimidir sizce?

selam arkadaşlar sorum şu şuan rox strix kullanıyorum fakat aosp geçmek istiyorum forumdaki [11][FBE] Pixel Experience - Plus başlığındaki aosp romu kurduktan sonra kernel flashlamam gereklimidir sizce hız vs için öneririmisiniz ?
  11. AndroKiller

Soru Abhix ROG Gcam sorunu

link atarmısınn
  12. AndroKiller

Soru Abhix ROG Gcam sorunu

12.6 abhix rog kullanıyorum cihazım note 6 pro rootlu cam2 testten baktım cam2 api açık fakat ne yaptıysam çalıştıramasım google camerayı bisürü sürüm denedim bisürü yerden indirdim sorun nerede acaba? sizdedemi böyle hangi sürüm en iyisi kullandığınız çalışan varsa
  13. AndroKiller

Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

merhab ahocam rom kuruyorum şuan ama redmi ayzısında 5 dakkadır normalmi rog logoosu gelmedi hala
  14. AndroKiller

Kernel Redmi Note 6 Pro - Strix Kernel v4.0 (MIUI-AOSP)

Hangi romu kullanıyorsunuz link atarmısınız
  15. AndroKiller

Kernel Redmi Note 6 Pro Mystic-Kernel X5.2 [AOSP/MIUI] [TULIP]

Merhabalat aosp kurmayı düşündüm fakat ekran süreniz kaç saatdi aosp de iken şuan eu rom miui 12 ve mystic kernell oc kullanıyorum ekran sürem 5 saat
Üst Alt