Anarchosa kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Redmi Note 7 Kulaklık Ses Az Geliyor

ben Cihazda Twrp ve magisk varsa dolby modülü nasıl yüklenir hiç bilmiyorum
  2. A

Soru Redmi Note 8 Pro Video İzlerken Ses Az Geliyor?

Redmi Note 8 Pro Video İzlerken Ses Az Geliyor Nasıl Artırabilriz?
  3. A

Soru Redmi Note 7 Kulaklık Ses Az Geliyor

Redmi Note 7 Kulaklık Ses Az Geliyor Bunu Nasıl Arttırabiliriz?
  4. A

Yardım Note 8 Pro Çöp Kutusundan Silinen Videoyu Geri Getirme

Video çektik yanlışlıkla çöp kutusundan da silindi önereceğiniz bilgisayara bağlantı kurarak kurtarma programı varmı ? Playstore'de bir çok program denedim,maalsef öyle unuttuğum videolar onları buluyor bu videoyu sanki hiç çekmemiş gibi göstermiyor. Bir çözümü varmı
  5. A

Soru Note 7 Ahizeden Gelen Ses Çok Az Yükseltebilirmiyiz?

Note 7 Ahizeden Gelen Ses Çok Az Yükseltebilirmiyiz? 11.0.6.0 [PFGMIXM] MIGI GLOBAL 11.0.6
  6. A

Yardım OEM Kilidi Kapalı

OEM Kilidi Kapanmış Bir Cihaza İMEİL Atılması Mümkün müdür?
  7. A

Yardım Redmi Note 9 pro (joyeuse) Hard Brick yardım

H.kadioglu hocam uzak bağlantı ile profesyonel iş çıkaracaktır. Ücret konusunda kendisinden destek alabilrisiniz. İşinin EHLİDİR.
  8. A

Soru Resmi Note 9 PRO 9008 Hatası

cihazı çöktü bilgisayara takınca 9800 olarak görüyor başka bir telefoncuya gösterdik yapamadı
  9. A

Soru Resmi Note 9 PRO 9008 Hatası

Arkadaşlar merhaba kolay gelsin benim arkadaşımın telefon note 9 pro ancak telefonda şöyle bir hata var 9800 hatası veriyor telefon açılınca bunu nasıl düzeltebiliriz ya da onarım için ne kadar bir ücret gerekir
  10. A

Soru Redmi Note 8 Pro Hard Brick Sonrası Gelen 1 Hata

Tamam üstat telefoncuya sabah ugradım 1 rom atmış düzelmedi dedi akşama kadar durumu çözeceğim bakayım abi dedi. ROM uyumsuz olmuş olabilir değilmi DONANIMSAL olabilirmi ?
  11. A

Cihaz açık hiçbir problemi yok, ancak ROM'u tekrar kurarsa düzelirmi diyorsunuz? donanımsal sorun olması muhtemel mi ? kamera herşeyi doğru çalışıyordu ROM' attım ben cihaz arıza verince telefoncu sağolsun yaptı aştı ancak kamera sorunu veriyor şimdide.
  12. A

Merhabalar. Telefonum hard brick oldu, telefoncu arkadaş bir şekil telefonu açmayı başardı herşey stabil çalışıyor problemsiz ancak KAMERA'yı açtığımda kamera sunucusuna bağlanamıyor hatası alıyorum,bu hatayı telefoncuya gösterdim tekrar rom atalım dediler heralde uyumsuz olmuş olabilirmi ...
  13. A

Soru Request Parameter Error

Hemen deniyorum.
  14. A

Soru Request Parameter Error

Mi Kilit Aça Durumunda böyle bir Hatayla Karşı Karşı Kalıyorum Bu Konuda Yardımcı Olabilirmisiniz? Hesap Ve Cihaz Ekle Dediğimde Bu Hatayı Veriyor Acaba Bu Konuda Yardımcı Olabilirmisiniz?
Üst Alt