Anakha kullanıcısının son içeriği

1. Anakha

Haber IMEI kullanım süresi 180 güne çıkıyor

Bilgili bir arkadaş bana açıklama yapabilir mi? Biz neden yurtdışından gelen cihazlara IMEI kaydı yapmak zorundayız? Mantıken? Dünyada başka ülkede var mı? Vergimi zaten her türlü, bindir çeşit şeyden vermiyor muyum? Elektriki, Su, İletişim, Özel İletişim, TRT, yakıt, Maaş, KDV, MTV, Muayene...
  2. Anakha

MIUI 13 XTBUI Rom - Miui 13 - Android 12

merhaba acaba ortaklık için teklifiniz hala geçerli mi?
  3. Anakha

Soru Miui13 eu rom izinleri kaldırıp yer aç

bende göremedim. araştırıyorum ama çözüm göremedim daha internette de
  4. Anakha

MIUI 13 Redmi Note 9 Pro (joyeuse) – Türkiye Kararlı V13.0.1.0.SJZTRXM

merhaba cihaza 12.0.3 sürüm geldi. indirdi ama güncelleme yapmadım daha. cihaz Yurtdışı. IMEI gider mi acaba bilemiyorum. Telefon sıfırlanıyor mu acaba cihaz kendisi güncelleme alınca.
  5. Anakha

Yardım Mi Account kilitli sorunu!

Ne kadar bir maliyetten bahsediyoruz? Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Anakha

Yardım Mi Account kilitli sorunu!

Merhaba. Bir şekilde bilginiz var mı diye sormak istiyorum. Aldığım cihazda daha önceden telefoncuya satan kişi mi account çıkışı yapmamış. Cihazı geçen gün rom atmak için recovery den sıfırlamak istedim ve cihaz rom yükledikten sonra "bu cihaz kilitli" uyarısı verdi. Bir şekilde telefoncu bir...
  7. Anakha

Çözüldü E: Unable to decrypt FBE device Hatası

merhaba az önce rom yüklerken bende dikkat ettim bende de aynı uyarı var. O sorunu nasıl çözebilirim. Cihazım yurtdışı bu arada
  8. Anakha

Rom Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12.5.3 Kararlı Eu Rom Çıktı

Merhaba. Sanırım link güncel hala. şu an indiriyorum. Cihazım rootlu ve Yurtdışı. Kurulumdan sonra IMEI silinir mi acaba? Şu an yüklü olarak MIUI 12.0.3.0(QJZMIXM) diye bir rom var.
  9. Anakha

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba Xiaomi redmi note 11 pro ya IMEI atılıyor mu? Atıldıktan sonra güncelleme almıyor deniliyor doğru mu?
  10. Anakha

Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Global Romlar

Galiba bendeki de değişmiş ekrandan, orjinal bir ekran bulursam değiştirmeyi düşünüyorum. Telefonun albenisi çok güzel, satıp redmi serisine dönsem mi diye düşünüyorum ama bir şekilde kendine bağladı beni bu şekilde kullanıyorum. Sinirim bozuluyor bazen ama çözüm de bulamıyorum Aslında...
  11. Anakha

Soru Hangi Romu Kurmalıyım?

Aynısını bende yapırım. Herşeyi sıfırdan kuruyorum. Genshin Impact 18 gb ve sanırım son 2 haftada 4 defa kurdum :D Şu an AOSP Rom olan ricedroid kullanıyorum. İlk başta Miui 12.5 bir ROM kullandım, sonra Pixel Experince daha sonra Cherish kullandım. Şimdi de Ricedroid . Ve galiba uzun süre bu...
  12. Anakha

Merhaba birkaç sorum var cihazım Mi9T 1- Otomatik Parlaklık kapalı bile olsa, ekran ışığı kendi kendine bazen çok kararıyor. Oyun oynarken ve Film izlerken çok rahatsız ediyor. 2- Parmak izi tanımlama yaparken, işlemler zorla bitiyor ama sonra parmak izi ile açmaya çalıştığımda kilit açılmıyor...
  13. Anakha

Haber TBMM'ye sunulan teklife göre 1 yıl kullanılmayan telefonların imeisi silinecek

En büyük sorun bu, normal fiyatı 100 dolar olan cihazları 300 dolara satabilecekken, herkes 100 dolara alırsa, o zaman çözümü aramaya çalışırsın :D
  14. Anakha

Haber TBMM'ye sunulan teklife göre 1 yıl kullanılmayan telefonların imeisi silinecek

dün bende okudum ve sonra dedim ki, yine de bulurlar birşeyler :D
  15. Anakha

Merhaba birkaç sorum var cihazım Mi9T 1- Otomatik Parlaklık kapalı bile olsa, ekran ışığı kendi kendine bazen çok kararıyor. Oyun oynarken ve Film izlerken çok rahatsız ediyor. 2- Parmak izi tanımlama yaparken, işlemler zorla bitiyor ama sonra parmak izi ile açmaya çalıştığımda kilit açılmıyor...
Üst Alt