amethyst kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi5 Kapandı Açılmıyor

Sorunu çözdüm. Cihaza 9008 iken son global romu yükledim ama cihaz hala açılmıyor. Ve pc ye taktığım bazen 9008 bazen hiç bir şey gözükmüyor sorun ne olabilir anakartım yandı acaba
  2. A

Yardım Mİ5 Edl Mode rom yükleme yardım

Yardım edermisiniz. Cihazım kendiliğinden kapandı ve bir daha açılmadı pc ye taktığımda 9008 olarak görülüyor yani edl moda geçmiş 64 bit flash ile son global rom u flash ladım işlem başarılı dedi fakat telefon hala açılmıyor.
  3. A

İyi günler arkadaşlar. Benim mi5 de kapandı bir daha açılmadı. Telefonu YouTube’dan izleyerek edl moda geçirdim fakat rom flashlerken dummy.img dosyasında kalıyor devam etmiyor. 4 farklı pc de ve Windows 7 - win 10 da farklı miflash lar ile denedim hepsine aynı dosya dummy.img da takılıp...
  4. A

İyi günler arkadaşlar. Benim mi5 de kapandı bir daha açılmadı. Telefonu YouTube’dan izleyerek edl moda geçirdim fakat rom flashlerken dummy.img dosyasında kalıyor devam etmiyor. 4 farklı pc de ve Windows 7 - win 10 da farklı miflash lar ile denedim hepsine aynı dosya dummy.img da takılıp...
Üst Alt