alzhemir kullanıcısının son içeriği

1. alzhemir

Yardım Android bootloader aygıtı

Merhabalar. xiaomi 12T cihazımı fastboost ile eu roma geçirmek istiyorum bunun için resimde gördüğünüz yerde android bootloader aygıtı olması lazım biliyorsunuzdur. ben bu aygıtı internette neredeyse her siteden yükleyip kurdum ancak aygıt yöneticisinde gözükmüyor hiç bir şekilde. bunun yzünden...
  2. alzhemir

Yardım Xiaomi Bildirim sorunu

merhaba 4 gün önce xiaomi 12T aldım global rom yüklü kullandığımdan beri sosyal medya uygulamalarından doğru düzgün bildirim gelmiyor.kafasına göre 5 10 dakika sonra gönderdiği oluyor coğu zaman. otomatik başlatmayı açtım pil tasarrufunu kısıtlama yok olarak ayarladım ancak sorunlar devam...
  3. alzhemir

Soru Mi 11 lite Eu'dan Endonezya romuna geçme

Merhaba ben mi 11 lite 4g modelini kullanıyorum uzun süredir de xiaomi eu fastboot romunu kullanıyordum ama artık beğenmemeye başladım ve herkes endonezya romunu öneriyor. Eu romdan endonezya romuna geçmek için detaylı bir video veya makale var mı bildiğiniz ya da siz yardımcı olabilir misiniz?
  4. alzhemir

Yardım Mi 11 lite 4g Miui13

teşekkür ederim tekrar emin olmak için soruyorum telefon fastboot bölümündeyken yapıcam bu işlemi yine değil mi?
  5. alzhemir

telefon fastboot bölümündeyken buradaki update_rom.com klasörüne mi tıklayacağım bunu mu demek istediniz?
  6. alzhemir

merhaba mi 11 lite 4g xiaomi eu sürümü kullanıyorum.1 ay önce miui 13 sürümü geldi. sourceforge sitesinden alıp yükledim fastboot ile. bi kaç gün önce yeni bir sürüm gelmiş ancak yine fastboot şeklinde gelmiş. ben her güncelleme yapmak istediğimde telefonu sıfırlayıp fastboot şeklinde mi...
  7. alzhemir

Yardım whatsapp kişilerim kayboluyor

merhaba ben eu sürümü kullanıyorum telefonum mi 11 lite 4g dün miui 13 eu güncellemesi geldi kurdum fastboot ile. whatsappa girerken sohbettekilerin ismi yazmıyor numaraları gözüküyor yani siliniyor. sohbet yaz kısmına girdiğimde fotoğrafta gördüğünüz gibi yenile kısmına bastığımda düzeliyor...
  8. alzhemir

Çözüldü Mi 11 lite 4g

anladım teşekkür ederim.
  9. alzhemir

Çözüldü Mi 11 lite 4g

Merhaba. Xiaomi mi 11 lite da eu tom kullanıyorum ancak xiaomi son zamanlarda 11 lite 4gyi görmezden gelmeye başladı bu durum canımı çok sıkıyor. eu romda bile enhanched güncellemesi gelmedi hala. Bugün miui 13 çıkmış yine gelmemiş ama mi 11 lite 5g modeline gelmiş. sorum şu 5g olan modelinin...
  10. alzhemir

Yardım Mi 11 lite twrp

bir de şeyi sormak istiyorum indirdiğim güncelleme dosyasını zipten çıkarmam gerekiyor mu?
  11. alzhemir

Yardım Mi 11 lite twrp

Merhaba ben mi 11 lite'a fastboot ile 12.08 güncellemesini yüklemiştim 12.5.4 güncellemesi geldi telefonuma bunu twrp ile yüklemeden önce olur da 12.5.4 dosyası hatalı yüklenmesine karşı 12.08 güncelleme dosyasını da yükleyeyim mi telefona? 12.5.4 hata verirse 12.08i geri yüklerim
  12. alzhemir

Recovery Mi 11 Lite 4g TWRP kurulumu

usb belleğim yok şarj kablosu ile yapamaz mıyım
  13. alzhemir

Recovery Mi 11 Lite 4g TWRP kurulumu

3 4 gün önce fastboot ile mi 11litea 12.08 eu rom kurmuştum. sonrasında 12.5 güncellemesi geldi telefona indirdim yükle diyince telefon yeniden baslayıp geri acılıyodu bişi olmuyordu. twrp gerekiyormuş bunun için sanırım. twrp yükledim install'a gelince depolamam gözükmüyor up a level diye bir...
  14. alzhemir

Yardım mi 11 lite twrp

merhaba ben 3 4 gün önce fastboot ile mi 11litea 12.08 eu rom kurmuştum. sonrasında 12.5 güncellemesi geldi telefona indirdim yükle diyince telefon yeniden baslayıp geri acılıyodu bişi olmuyordu. twrp gerekiyormuş bunun için sanırım. twrp yükledim install'a gelince depolamam gözükmüyor up a...
  15. alzhemir

Yardım Note 9 pro fastboot rom

Rom - Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı JOYEUSEIDGlobal V12.0.1.0.RJZIDXM ( android 11 ) buradakiyle yapamaz mıyım ya
Üst Alt