altuntepe kullanıcısının son içeriği

1. altuntepe

Rom Pixel Experience 12 (mi 8 se)

aynen çok hata var, mesela ekran kilidini açınca rastgele bir yerlere dokunup açıyor. ekran beyazları sarı gösteriyor sanki okuma modundaymış gibi. vs vs geri android 10 pixel experience döndüm. and 11 sürümüde sorunlu maalesef.
  2. altuntepe

Rom Pixel Experience 12 (mi 8 se)

dostum rootlamayı anlatırmısın android 12 de nasıl yapılıyor hangi dosyalar gerekli?
  3. altuntepe

Yardım Kısık mikrofon sesi sorunu

Dostlar telefonun mikrofonunda sorun yok ama görüşmelerde sesim karşıya kısık gidiyor. Aynı telefondan ablamda da var aynı sorun onda da var. MIUI kullanmak istemiyorum pixel experience kullanıyoruz son sürümdeyiz android 11 pixel experince.Ama biliyorsunuz arkaplanda telefonun kendi son sürümü...
  4. altuntepe

Rom Descendant_sirius-Mi 8 Se-Official

temiz sade bir rom ben pixel experince kullanıyorum, bu olmasaydı descendant kullanırdım sanırım pixel romu modifiye ediyorlar. teşekkürler
  5. altuntepe

Haber Mi 8 SE - 12.5 stable beta dağıtılmaya başlanacak !

benmi göremedim bir tarih belirlenmemiş mi?
  6. altuntepe

Rom [ROM][11.0][UNOFFICIAL] Evolution X 5.4 [AOSP]

ben .evo 5.5 sürümünü denedim, beğenmedim çünkü pixel experience plus'dan hiç bir farkı yok üstüne birde sözde özelleştirme eklemişler ama bir şeyi özelleştirdiği yok. pixel experience plus şu anda en iyisi bence. tertemiz ve en azından fazla kurcalanmamış bir rom.
  7. altuntepe

Soru Mi 8 Se'den Poco X3'E Geçilir Mi?

redmi serisi zaten ekonomik olsun diye çıkartılmış bir seri. donanımsal özellikleri kağıt üstüne iyi görünse bile malzeme kalitesi ucuz leğen plastiği. poco seriside ondan bir tık üstte. mi serisi en iyi seri malzeme kalitesi olarak. donanım özellikleri düşük bile olsa sırf malzeme kalitesinden...
  8. altuntepe

Çok teşekkürler tam aradığım cevabı verdiniz bu rom baya iyiymiş öyleyse ilk fırsatta geçeceğim :)
  9. altuntepe

Hocam bu roma geçmek istiyorum fakat bir sorum var, aod yani her zaman açık ekrandaki saatleri özelleştirme varmı? miui de var fakat aosp romların hiçbirisinde yok sanırım. bir diğer sorum ise aod parlaklığı miuideki gibi ortama göre parlaklık azalıp artıyormu? pixel romda sabit ışıkta kalıyor...
  10. altuntepe

Teşekkürler güzel görünüyor deneyeceğim, xda sitesinde bug olarak fp belirtilmiş sanırım parmak izi demek istiyor. Parmak izinde sorun varmı?
  11. altuntepe

Rehber Mi 8 SE Chrome Ekran Sararma Çözüm

teşekkürler :)
  12. altuntepe

Rom MIUI CC 12.0.5.0 Android 10 (24.02.2021 Güncellemeli!)

Bende denedim ama beğenmedim, ıvır zıvır bir sürü uygulama kurulu geliyor. Ayrıca taylandcamıdır nedir sanırım romu yapanlar öyle ayarlamış ve ek olarak ekrandan parmak izi okuyucusu olan bir telefonun romu sanırım mi 8 se de de ekranda çıkıyor çok rahatsız edici özensiz bir rom bence. Temiz...
  13. altuntepe

Rom Descendant Rom Official Mart 03 (AOSP) 11

Denedim ve hiç beğenmedim romu. Bunu kurana kadar pixel experience kurarım zaten hiç bir ek özellik getirmiyorki?
  14. altuntepe

Rom MIUI CC 12.0.5.0 Android 10 (24.02.2021 Güncellemeli!)

Teşekkürler, bu rom çin tabanlımı? Temalar uygulamasında çince görmekten bıktığım için miui EU da aosp kullanıyordum. Umarım bunda çince şeyler yoktur.
  15. altuntepe

Rom Pixel Experience [AOSP][OFFICIAL][11.0][sirius][20-01-2021]

sözde ek ayarlar var deniliyor ben plus kullanıyorum ama hiçbir ek ayar göremiyorum normal olana ek olarak..
Üst Alt